اطلاعات دوره
آموزش متاآنالیز یا فراتحلیل Meta-Analysis با SPSS
مسیر آموزشی

آموزش متاآنالیز یا فراتحلیل Meta-Analysis با SPSS

329,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.8
وضعیت قیمت: 329,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

نرم‌افزارها و سامانه‌های فراوانی هستند که در مراحل مختلف گردآوری، سازماندهی، تجزیه و تحلیل و ارائه گزارش نهایی در متاآنالیز استفاده می‌شوند. نرم‌افزار معروف و بسیار معتبر SPSS اخیرا در نسخه 28 با توجه با روند رو به رشد فراتحلیل، امکان انجام متاآنالیز را در این نرم‌افزار فراهم کرده است. در این فرادرس تلاش شده است همه مراحل انجام فراتحلیل با نرم‌افزار SPSS به صورت قدم به قدم، علمی و عملی به دانشجویان و محققین عزیز آموزش داده شود به گونه‌ای که پس از پایان آموزش قادر باشید تا مقالات علمی خود را با این روش تحقیق و تحلیل آماری در ژورنال‌های معتبر علمی و پژوهشی به چاپ برسانید.
دوره آموزش متاآنالیز یا فراتحلیل Meta-Analysis با SPSS دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.8 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 2 ساعت می‌باشد که در فرادرس توسط دکتر اسماعیل سعیدی رباط مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 329,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش متاآنالیز یا فراتحلیل Meta-Analysis با SPSS را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های کسب و کار سراسر اینترنت را در صفحه کسب و کار در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

محمد

در انواع و اقسام رشته ها کاربردیه و میشه به راحتی استفاده کرد.

پریسا

کامل آموزش رو مشاهده نکردم ولی تا اینجای آموزش خیلی خوب بود، دارم روش کار میکنم تا حد زیادی کمکم کرده و برای کارهای نرم افزاری که داشتم مسلط شدم.

کریم

ایشون واقعا مدرس خوبی هستند و واقعا قشنگ و زیبا تدریس می کردند.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی