اطلاعات دوره
آموزش تئوری تخمین – تخمینگرهای کلاسیک
مسیر آموزشی

آموزش تئوری تخمین – تخمینگرهای کلاسیک

599,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo3.9/5
وضعیت قیمت: 599,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:6 نظر4
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:امید زندی4.6
  • زمان:9 ساعت و 41 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

امروزه با پیچیده‌تر شدن سیستم‌های دیجیتال و مدرن، اهمیت تئوری تخمین (Estimation Theory) بیش از پیش آشکار شده است. همواره لازم است از روی چند اندازه‌گیری محدود، پارامترهای مختلفی تخمین زده شوند. به عنوان مثال، به منظور کنترل سرعت یک موتور جریان مستقیم لازم است مقاومت روتور و همچنین اندوکتانس آن تخمین زده شوند تا به کمک آن‌ها پارامترهای کنترل‌کننده نیز به درستی تنظیم شوند. با استفاده از تئوری تخمین و از طریق اندازه‌گیری برخی از ویژگی‌های موتور مانند سرعت موتور و یا موقعیت آن، می‌توان پارامترهای مجهول را تخمین زد.
دوره آموزش تئوری تخمین – تخمینگرهای کلاسیک دوره‌ای با امتیاز نهایی 3.9 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 9 ساعت و 41 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط امید زندی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 599,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش تئوری تخمین – تخمینگرهای کلاسیک را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های مدرسه و دانشگاه سراسر اینترنت را در صفحه مدرسه و دانشگاه در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

امیر

آموزش مطلوب و راضی کننده ای بود.

وحید

در رابطه با رشتم بود این آموزش من سر کلاس حضوری هم به این خوبی متوجه نشده بودم که این جا متوجه شدم.

احسان

برای کسب اطلاعات بیشتر تو این حوزه این آموزش رو تهیه کردم، خیلی خوب بود و مطالب جدیدی داشت.

مجتبی

بسیار عالی و قابل فهم بود خیلی ممنون

مهدی

استاد زندی به جهت بیس قوی آکادمی و ریاضی که دارند دیدگاه های جدیدی رو به ما می دهند که خیلی به تدریس و یادگیری ما کمک میکنه، هوش شون هم کاملا مشخصه. این موضوع رو خیلی خوب دسته بندی کردند.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی