اطلاعات دوره
آموزش نرم افزار اس پی اس اس SPSS
مسیر آموزشی

آموزش نرم افزار اس پی اس اس SPSS

699,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.7
وضعیت قیمت: 699,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:19 نظر4.7
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:دکتر آرمان ری بد4.5
  • زمان:7 ساعت و 55 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

با توجه به ضرورت استفاده از نرم‌افزارهای محاسبات آماری به خصوص SPSS که از عمومی‌ترین آن‌ها است، این آموزش تهیه شده است. معرفی متغیرها، ورود داده‌ها و همچنین محاسبه شاخص‌های آماری و رسم نمودارها، اهم مواد آموزشی این فرادرس را تشکیل می‌دهند. البته بررسی و تحلیل داده‌های پرسشنامه‌ای نیز در انتهای آموزش مورد بحث قرار می‌گیرد.
دوره آموزش نرم افزار اس پی اس اس SPSS دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.7 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 7 ساعت و 55 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط دکتر آرمان ری بد مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 699,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش نرم افزار اس پی اس اس SPSS را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های نرم افزار و ابزارها سراسر اینترنت را در صفحه نرم افزار و ابزارها در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

مهدی

عااالی بود. مدرس خیلی به موضوع اشراف دارن و مطالب رو خیلی خوب منتقل میکنن.

مهدی

عاااالی بود. من هیچی از این نرم افزار بلد نبودم. همه ی اون چیزی که در سطح مقدماتی و کار با این نرم افزار احتیاج هست رو توضیح داده بودن. همه رو کامل یاد گرفتم.

عباس

خوب و جامع بود، اولین آموزشی بود که ازتون گرفته بودم و راضی بودم.

هستی

عالی

سپیده

خیلی استفاده کردم، کامل و قدم قدم توضیح میدادند.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی