اطلاعات دوره
آموزش برنامه نویسی متلب برای علوم و مهندسی
مسیر آموزشی

آموزش برنامه نویسی متلب برای علوم و مهندسی

799,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.6
وضعیت قیمت: 799,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

در این فرادرس، دانشجویان با مباحث مختلفی از دستورات مرتبط با متلب برای علوم و مهندسی آشنا می شوند. سر فصل هایی که در این آموزش به آن پرداخته می شود، حل معادلات جبری و ریشه یابی، اعداد تصادفی، محاسبات و تحلیل آماری، محاسبات نمادین، درون یابی، تقریب تابع و... است. توضیح کامل مباحث مربوطه و آموزش توسط یکی از بهترین مدرسین متخصص در این زمینه از نقاط قوت این آموزش به شمار می رود.  
دوره آموزش برنامه نویسی متلب برای علوم و مهندسی دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.6 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 14 ساعت و 30 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط دکتر سید مصطفی کلامی هریس مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 799,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش برنامه نویسی متلب برای علوم و مهندسی را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های فناوری و علوم کامپیوتر سراسر اینترنت را در صفحه فناوری و علوم کامپیوتر در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

محسن

مدرس بسیار بسیار عالی مطالب را بیان کردند و این که بسیار هم مسلط بودند.

الناز

استاد تو حوزه مهندسی بسیار مسلط بودند توضیحات بسیار عالی بود.

وحید

سرفصل ها خیلی خیلی مناسب بود استاد بسیار کاربلد بود واقعا عالی بود این آموزش .

مهرداد

کلی بود کامل ندیدم ولی جزئیات نداشت.

سجاد

0تا 100 مطالب رو آموزش داده بودند ساده و قابل فهم بود و خوبیش این بود که پله پله جلو رفته بود.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی