اطلاعات دوره
دوره Xamarin Forms پیشرفته
مسیر آموزشی

دوره Xamarin Forms پیشرفته

480,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.8/5
وضعیت قیمت: 480,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:1 نظر5
  • آموزشگاه:تاپ لرن4.5
  • مدرس:ایمان مدائنی4.4
  • زمان:13 ساعت و 52 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

دوره Xamarin Forms پیشرفتهدوره زامارین فرم پیشرفته (تسلط کامل) به صورت پروژه محور و کاملا کاربردیدر این دوره تمامی امکانات مورد نیاز برای ساخت اپلیکشین های حرفه ای با استفاده از زامارین فرم  را یاد خواهید گرفت . برای آشنایی بیشتر با دوره ویدئوی معرفی دوره را تماشا کنید .پیش نیاز : آموزش Xamarin Forms موارد مهم دوره : Pages, Layout, and NavigationBasic Controls and PluginsStyles and ThemingBinding, Command, and ConvertersDependency ServicesData and Storage StrategiesRenderers, Behaviors, and EffectsPush NotificationAuthenticated and Authorizedاین دوره به اتمام رسیده است . جهت آشنایی بیشتر با دوره ویدئوی معرفی را ببینید و همچنین ویدئوی شماره 39 را مشاهده فرمائید .
دوره دوره Xamarin Forms پیشرفته دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.8 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 13 ساعت و 52 دقیقه می‌باشد که در تاپ لرن توسط ایمان مدائنی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 480,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره دوره Xamarin Forms پیشرفته را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های برنامه‌نویسی اپلیکیشن و نرم افزار سراسر اینترنت را در صفحه برنامه‌نویسی اپلیکیشن و نرم افزار در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

امیرحسین حسنلو

سلام استاد وقت بخیر آیا با آمدن MAUI ، زامارین هنوز هم ارزش یادگیری و وقت گذاشتن داره ؟

ایمان مدائنی (مدرس)

سلام بله دوست من ، MAUI هنوز به تکامل کامل نرسیده و هنوز پروژه ای خوبی باهاش ندیدم

مهدی خانمحمدی

استاد با اومدن MAUI زامارین منسوخ میشه؟

ایمان مدائنی (مدرس)

سلام خیر دوست من تا الان چنین نبوده

jb

سلام من یک برنامه تحت ویندوز با بانک اطلاعاتی SQL دارم ، الام میخواهم ثبت ، ویرایش و حذف بعضی از اطلاعات توسط گوشی موبایل نیز قابل انجام باشد. آیا این دوره اطلاعات لازم برای این کار را به من میدهد؟ میتونید یکی از آموزشها را رایگان کنید تا با شیوه تدریس مدرس آشنا شویم ممنون

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی