اطلاعات دوره
آموزش مدارهای الکتریکی 2 – مرور و حل تست
مسیر آموزشی

آموزش مدارهای الکتریکی 2 – مرور و حل تست

799,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.8
وضعیت قیمت: 799,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:19 نظر4.8
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:امید زندی4.6
  • زمان:13 ساعت و 38 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

در آموزش مدارهای الکتریکی 2 لینک (+) به آموزش تئوری این درس پرداخته شده است. این آموزش برای دانشجویان کارشناسی مهندسی برق که برای اولین بار این واحد درسی را اخذ یا مطالعه می کنند، مناسب و عالی است. در آموزش مدارهای الکتریکی 2 (مرور و حل تست) به آموزش تستی مدارهای الکتریکی 2 پرداخته می شود تا دانشجویان بعد از آموختن مطالب تئوری مدارهای الکتریکی 2، مهارت لازم برای حل سوالات تستی مدارهای الکتریکی 2 در کنکور ارشد و دکتری مهندسی برق را کسب کنند. از نظر سرفصل، شباهت زیادی بین این دو آموزش وجود دارد ولی توضیحات آموزش کاملا متفاوت است و نکاتی بیان می شود که برای کنکور ارشد کاملا مناسب باشد و همین طور بخش اعظم این آموزش (حدود 70 درصد) به حل سوالات تستی کنکورهای ارشد می پردازد.
دوره آموزش مدارهای الکتریکی 2 – مرور و حل تست دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.8 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 13 ساعت و 38 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط امید زندی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 799,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش مدارهای الکتریکی 2 – مرور و حل تست را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های مهندسی برق سراسر اینترنت را در صفحه مهندسی برق در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

رضا

مهندس پیرجمادی تو حوزه ی رشته برق فوق العاده هستند.

وحید

این آموزش تکمبل کننده قسمت اولش بود من که خیلی راضی بودم خدایش فرادرس حرف نداره.

محمد

آموزشی بود که نمیشد همه جا مشاهده کرد و نکات ریزی داشت.

صادق

برای جزئیات و پوشش دهی نکات می تونست کامل تر باشه ولی در کل آموزش خوبی بود.

احمد

کیفیت آموزش خیلی عالی بود. و مدرس مسلط بودند.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی