اطلاعات دوره
آموزش حل تمرین الکترونیک ۱
مسیر آموزشی

آموزش حل تمرین الکترونیک ۱

799,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.2/5
وضعیت قیمت: 799,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:22 نظر4.8
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:امید زندی4.6
  • زمان:25 ساعت و 19 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

در آموزش الکترونیک ١ (+) به مباحث تئوری تحلیل مدارات الکترونیکی پرداختیم. در این فرادرس به حل مسائل گوناگون از الکترونیک ١ می پردازیم و سعی می کنیم با ارائه مسأله های متنوع از بخش های مختلف الکترونیک نظیر فیزیک الکترونیک، دیودها، ترانزیستورهای دوقطبی، تقویت کننده های یک طبقه و چند طبقه و ترانزیستورهای اثر میدان مطالبی که در آموزش الکترونیک ١، یاد گرفتیم را تمرین کنیم.
دوره آموزش حل تمرین الکترونیک ۱ دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.2 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 25 ساعت و 19 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط امید زندی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 799,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش حل تمرین الکترونیک ۱ را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های مدرسه و دانشگاه سراسر اینترنت را در صفحه مدرسه و دانشگاه در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

محمد

عااالی

علی

نحوه تدریس رضایت بخش بود. واقعا هیچ انتقادی از فرادرس ندارم. ممنونم از همتون.

علیرضا

تمرینات واقعا خوب ومفید بود. عالی عالی.

امین

خیلی آموزش خوبی بود. تنوع سوال های که حل میشد بالا بود .

محمد علی

خیلی خوب بود، آقای مهندس زندی خیلی خوب تدریس میکنند، آموزش کیفیت رو لازم داشت. دقیقا تمام مفاهیم از پایه تدریس شده بود ولی بهتر بود، نکات کلیدی بیشتری میگفتند.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی