اطلاعات دوره
آموزش الکترونیک 1 – مرور و حل تست
مسیر آموزشی

آموزش الکترونیک 1 – مرور و حل تست

699,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo3.9/5
وضعیت قیمت: 699,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:13 نظر4.1
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:امید زندی4.6
  • زمان:11 ساعت و 24 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

پروسه یادگیری در این آموزش بر مبنای حل تست است که در آن با حل تست های مختلف کنکورهای سال های قبل و همینطور تست های تالیفی، درس الکترونیک 1 به صورت مفهومی آموزش داده می شود تا داوطلبین محترم کنکور ارشد مهارت های لازم تست زنی را فراگیرند. درس الکترونیک در کنکور ارشد و دکتری شامل دو قسمت: الکترونیک ۱ و الکترونیک ۲ است که در این فرادرس فقط به آموزش مفهومی و چگونگی حل تست های الکترونیک ۱ پرداخته می شود. با مطالعه این فرادرس، داوطلبین کنکور ارشد و دکترای مهندسی برق قادر خواهند بود سوالات الکترونیک را به راحتی حل کنند. لازم به ذکر است که درس های آموزش، مشابه آموزش الکترونیک ۱ است که قبلا در فرادرس منتشر شده است اما تفاوت در شیوه آموزش است یعنی در این آموزش با این فرض که مخاطب با آموزش الکترونیک 1 آشنایی دارد، توضیحات و نکات تستی بیان شده و تمرینات هم شامل سوالات تستی کنکورهای ارشد هستند.
دوره آموزش الکترونیک 1 – مرور و حل تست دوره‌ای با امتیاز نهایی 3.9 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 11 ساعت و 24 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط امید زندی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 699,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش الکترونیک 1 – مرور و حل تست را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های مدرسه و دانشگاه سراسر اینترنت را در صفحه مدرسه و دانشگاه در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

سالار

با یک بار نگاه کردن آموزش کاملا مشکلم حل شد. خیلی عالی بود.

علی اکبر

آموزش خوبی بود و مدرس تدریس خیلی خوبی داشتند.

محمد

یک کلام ، بهترین استاد الکترونیک در ایران

حسین

ممنون از استاد زندی

نرگس

صادقانه بگم مدرس خیلی خوب توضیح میدن.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی