اطلاعات دوره
آموزش مبانی الکترونیک دیجیتال – بخش دوم
مسیر آموزشی

آموزش مبانی الکترونیک دیجیتال – بخش دوم

699,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.2/5
وضعیت قیمت: 699,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:4 نظر5
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:امید زندی4.6
  • زمان:11 ساعت و 8 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

دانستن مبانی الکترونیک دیجیتال برای درک اصول کار و طراحی دسته وسیعی از کاربردهای الکترونیک، ضروری است. برای مثال برای فهمیدن نحوه کار کامپیوترها که اغلب همه ما به آن دسترسی داریم و یا برای فهمیدن اصول کار سیستم های مخابراتی، به مبانی الکترونیک دیجیتال نیاز داریم. با گذشت زمان، شاهد کوچک تر و توانمندتر شدن ادوات الکترونیکی هستیم، بنابراین دانشجویان و مهندسان، ملزم به یادگیری کامل اصول کار ادوات الکترونیک دیجیتال و نحوه استفاده از آن ها در پروژه های کاربردی هستند. دانستن مبانی الکترونیک دیجیتال، دانشجویان را قادر می سازد که ابزارهای لازم برای طراحی های دیجیتال خود را به راحتی انتخاب کنند، همچنین برای مشاهده بخش اول این آموزش می توانید به این لینک (+) مراجعه نمایید.
دوره آموزش مبانی الکترونیک دیجیتال – بخش دوم دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.2 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 11 ساعت و 8 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط امید زندی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 699,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش مبانی الکترونیک دیجیتال – بخش دوم را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های مدرسه و دانشگاه سراسر اینترنت را در صفحه مدرسه و دانشگاه در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

مهدیه

فیلم ها، توضیحات و تسلط شون خوب بود. من رشته خودم کامپیوتره و الان استاد دروس برق هستم که در دانشگاه تدریس میکنم. برای اینکه مسائل رو بتونم به روز یادبگیرم و در کلاسم تدریس کنم، از این آموزش های فرادرس استفاده می کنم، همیشه سر کلاسام فرادرسو به بچه ها پیشنهاد می کنم و میگم که فرادرس فیلم های خوبی داره و اساتیدش با بیان خوبی آموزش میدند.

سعید

من بخش اول رو داشتم عالی بود الان اینم تهیه کردم عالیه قبل شروع کار با میکروپرسسور و میکرو کنترلر حتما دو بخش این اموزش رو تهیه کنید

سید حسین

واقعا آقای زندی رو من تایید می کنم و بسیار عالی تدریس می کنند.

وحید

آموزش خیلی خوبیه، من گرایشم کنترل، برام خیلی مفید بود.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی