اطلاعات دوره
آموزش الکترونیک 3 – مرور و حل مساله
مسیر آموزشی

آموزش الکترونیک 3 – مرور و حل مساله

699,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.2
وضعیت قیمت: 699,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:14 نظر4.9
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:امید زندی4.6
  • زمان:11 ساعت و 55 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

در آموزش الکترونیک 3 (+) که قبلا در فرادرس منتشر شده است، به صورت کامل و تئوری مباحث مرتبط با الکترونیک، بررسی شد. هدف از آموزش الکترونیک 3 در این فرادرس، حل مساله های متنوع است. این آموزش برای تمام دانشجویانی که به دنبال کسب نمره خوب از این درس در مقطع کارشناسی مهندسی برق هستند، توصیه می شود. درس الکترونیک 3 در ادامه درس الکترونیک 1 و 2 ارائه می شود و در این درس به مباحث تکمیلی تحلیل مدارات الکترونیک از قبیل: مشخصات فرکانسی تقویت کننده ها، جبران فرکانسی، اسیلاتورها و تقویت کننده های عملیاتی نیز پرداخته می شود.
دوره آموزش الکترونیک 3 – مرور و حل مساله دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.2 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 11 ساعت و 55 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط امید زندی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 699,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش الکترونیک 3 – مرور و حل مساله را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های فناوری و علوم کامپیوتر سراسر اینترنت را در صفحه فناوری و علوم کامپیوتر در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

امیرحسین

از این نظر خوب بود که هم جزوه داشت هم ویدئو، پی دی اف هم حین آموزش خیلی خوب بود. قیمت هم عالی بود.

تهمینه

آموزش خیلی خیلی خوبی بود. من راضی بودم.

مهدی

نکات و مواردی که تدریس میشد برای من جدید بود

احمد

کلا آموزش های آقای زندی همگی خوب هستند.

علی روح

میزان تسلط مدرس و مطالب ارائه شده خیلی عالی بود.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی