اطلاعات دوره
آموزش فیلترهای مجتمع – بخش یکم (رایگان)
مسیر آموزشی

آموزش فیلترهای مجتمع – بخش یکم (رایگان)

رایگان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.3/5
وضعیت قیمت: رایگان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:2 نظر5
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:سید عابد ذوالنوری4.7
  • زمان:6 ساعت و 40 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

یکی از اصلی‌ترین گلوگاه‌ها در پیشرفت مدارهای تقویت‌کننده مجتمع آنالوگ فرکانس رادیویی (Radio Frequency) RF طراحی و پیاده‌سازی فیلترهای مورد نیاز در دهانه‌های ورودی و خروجی و همچنین میان طبقات است. یکی از این کارکردها، تطبیق امپدانس و دیگری شکل‌دهی مناسب پاسخ فرکانسی است. در این آموزش سعی شده است در ابتدا مبانی فیلترهای آنالوگ مطرح شده و در ادامه ساختارهای فیلتر مقاومت - خازنی، فیلترهای خازن - ترارسانا و سایر فیلترهای مجتمع مورد بررسی و تحلیل قرار گیرد.
دوره آموزش فیلترهای مجتمع – بخش یکم (رایگان) دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.3 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 6 ساعت و 40 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط سید عابد ذوالنوری مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور رایگان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش فیلترهای مجتمع – بخش یکم (رایگان) را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های مدرسه و دانشگاه سراسر اینترنت را در صفحه مدرسه و دانشگاه در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

امیر

مدرس دانشجو دکتری بودند و به مطالب واقف بودند. منابع را معرفی کردند که خیلی کاربردی بود. واقعا ارزش خرید داشت.

ندا

درود. آموزش خوب و راضی کننده ای بود و ایستگاه هایی که حل تمرین هم داشتند و آموزش نرم افزار عالی بود. حتی بیشتر از موضوعاتی که در دانشگاه استاد ما تدریس می کرد، ارائه داده بودند.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی