اطلاعات دوره
آموزش لاجیسیم Logisim – طراحی مدارهای منطقی، حسابی و حافظه دار
مسیر آموزشی

آموزش لاجیسیم Logisim – طراحی مدارهای منطقی، حسابی و حافظه دار

329,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo2.1/5
وضعیت قیمت: 329,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:0 نظر0
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:یگانه آقامحمدی3.2
  • زمان:1 ساعت و 38 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

نرم‌افزار لاجیسیم (Logisim) در شبیه‌سازی مدارات منطقی و دیجیتال کاربرد دارد. لاجیسیم با دسترسی آزاد در اختیار پژوهشگران و دانشجویان قرار دارد تا افراد بتوانند پروژه‌های خود را با کیفیت بالایی مدیریت کنند. در این آموزش ابتدا با گیت‌های موجود در برنامه به طراحی مدارهای کاربردی می‌پردازیم، سپس با تنظیمات خاص برنامه طراحی مدار، با استفاده از جدول، درستی را بررسی می‌کنیم. در انتهای این آموزش شما قادر به طراحی انواع مدارهای منطقی، مدارهای دارای حافظه و مدارهای حسابی خواهید بود.
دوره آموزش لاجیسیم Logisim – طراحی مدارهای منطقی، حسابی و حافظه دار دوره‌ای با امتیاز نهایی 2.1 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 1 ساعت و 38 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط یگانه آقامحمدی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 329,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش لاجیسیم Logisim – طراحی مدارهای منطقی، حسابی و حافظه دار را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های رشته روان‌شناسی سراسر اینترنت را در صفحه رشته روان‌شناسی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی