اطلاعات دوره
آموزش یادگیری تقویتی ویژه مهندسی کنترل
مسیر آموزشی

آموزش یادگیری تقویتی ویژه مهندسی کنترل

399,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.8
وضعیت قیمت: 399,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:9 نظر4.9
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:امید زندی4.6
  • زمان:4 ساعت و 54 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

در کنترل تطبیقی هدف این است که پارامترهای کنترل‌کننده با تغییر دینامیک سیستم طوری تغییر داده شوند که رفتار سیستم حلقه‌ بسته همچنان بهینه و مطلوب باشد. در تئوری یادگیری ماشینی به کنترل‌کننده در اصطلاح عامل یا Agent گفته می‌شود که وظیفه آن تنظیم سیگنال‌های کنترلی است به شکلی که خروجی‌های سیستم همانند سیگنال مطلوب تغییر کند. سیگنال‌های کنترلی طبیعتا به پلنت (Plant) اعمال خواهند شد که در اصطلاح یادگیری تقویتی به آن محیط (Environment) می‌گوییم.
دوره آموزش یادگیری تقویتی ویژه مهندسی کنترل دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.8 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 4 ساعت و 54 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط امید زندی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 399,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش یادگیری تقویتی ویژه مهندسی کنترل را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های علوم داده و هوش مصنوعی سراسر اینترنت را در صفحه علوم داده و هوش مصنوعی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

وحید

کیفیت و محتوا بسار عالی بود من خیلی از این آموزش استفاده کردم.

محسن

من استاد راهنمام این آموزش رو به من معرفی کرد، خیلی عالی بود و واقعا ازتون تشکر می کنم.

افشین

برای فرد مبتدی و کسی که آشنایی قبلی ندارد آموزش خوبیه.

مریم

این آموزش برایم شیرین و جذاب بود. آقای زندی تسلط خیلی خوبی روی موضوع دارند. خیلی خوب درس می دهند و خیلی عالی کدهای مطلب رو توضیح می دهند. ان شاء الله موفق و سلامت باشند.

امیرمحمد

مدرس کاملا مسلط هستند، و مرحله به مرحله مباحث را توضیح می دهند

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی