اطلاعات دوره
آموزش موتورهای پله ای یا استپر موتور – ساختار، عملکرد و کنترل
مسیر آموزشی

آموزش موتورهای پله ای یا استپر موتور – ساختار، عملکرد و کنترل

449,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.9/5
وضعیت قیمت: 449,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:2 نظر4.9
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:محسن علی اکبرلو4.8
  • زمان:4 ساعت و 23 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

موتورهای پله‌ای در دسته موتورهای سنکرون قرار می‌گیرند و امروزه به دلیل رشد روزافزون صنایع و اتوماسیون، نقش مهم و انکارناپذیری را در زندگی روزمره و صنعتی انسان‌ها، ایفا می‌کنند. قیمت مناسب، گستره کاربرد وسیع و امکانات منحصر به فرد این موتورها، جایگاه ویژه‌ای در بین موتورهای الکتریکی برای آن‌ها ایجاد کرده است. این فرادرس به بررسی ساختار و عملکرد موتورهای پله‌ای، آنالیز محرکه آن‌ها، همچنین بررسی کنترل حلقه‌باز و حلقه‌بسته و در نهایت آنالیز کاربردهای آن‌ها می‌پردازد. در پایان دانشجویان قادر به تجزیه و تحلیل موتورهای پله‌ای بوده و می‌توانند از این موتورها به نحو مناسبی در صنایع مختلف و پروژه‌های خود استفاده نمایند.
دوره آموزش موتورهای پله ای یا استپر موتور – ساختار، عملکرد و کنترل دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.9 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 4 ساعت و 23 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط محسن علی اکبرلو مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 449,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش موتورهای پله ای یا استپر موتور – ساختار، عملکرد و کنترل را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های مدرسه و دانشگاه سراسر اینترنت را در صفحه مدرسه و دانشگاه در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

رضا

مطالب کاربردی خیلی قشنگ توضیح داده شده بود از اشکال خیلی خوب استفاده میکردن با بیان بسیار شیوا و روان.

رضا

این آموزش بر خلاف کلاس های دانشگاه کاملا درست و کامل تدریس شد.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی