اطلاعات دوره
آموزش شبیه سازی آتوماتای کوانتومی سلولی نقطه ای با QCA Designer – تکمیلی
مسیر آموزشی

آموزش شبیه سازی آتوماتای کوانتومی سلولی نقطه ای با QCA Designer – تکمیلی

469,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.2/5
وضعیت قیمت: 469,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:2 نظر5
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:فرهاد فولادی نیا4.6
  • زمان:3 ساعت و 31 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

آتوماتای کوانتومی سلولی نقطه‌ای (Quantum Cellular Automaton) را می‌توان یکی از فناوری‌های جدید مطلوب دانست که علاوه بر ارائه راهکارهایی در مقیاس نانو (Nano)، روش جدیدی را برای محاسبات و انتقال اطلاعات برای ما به ارمغان می‌آورد. در آموزش مقدماتی آتوماتای کوانتومی سلولی نقطه‌ای مفاهیم مهم و پرکاربرد این تکنولوژی معرفی گردید، سپس چندین مدار مختلف با استفاده از مفاهیم بیان ‌شده، شبیه‌سازی و تحلیل شد. از آنجا که بهینه‌سازی مدارات در ابعاد مختلف همیشه اهمیت داشته است، در این فرادرس چندین ساختار و روش جدید با عنوان گیت‌های همه‌‌منظوره معرفی می‌شود که با استفاده از آن‌ها به پیاده‌سازی مدارات مختلف منطقی می‌پردازیم.
دوره آموزش شبیه سازی آتوماتای کوانتومی سلولی نقطه ای با QCA Designer – تکمیلی دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.2 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 3 ساعت و 31 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط فرهاد فولادی نیا مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 469,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش شبیه سازی آتوماتای کوانتومی سلولی نقطه ای با QCA Designer – تکمیلی را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های مدرسه و دانشگاه سراسر اینترنت را در صفحه مدرسه و دانشگاه در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

فاطمه

عالي تدريس شده خيلي استفاده كردم ،ممنون از فرادرس كه آموزشها رو با كيفيت عالي با قيمت مناسب در اختيار ما قرار ميدن خدا بهتون عوض نيك بده

نیما

با این دید که ببینیم چه امکاناتی داره نگاهش کردم، تا اگه زمانی پروژه ای داشتم بدونم تا کجا میتونه کاربرد داشته باشه. یه سری زمینه ها هستند مثل این آموزش که مطلب فارسی کمی راجع بهش میشه پیدا کرد و آموزش نابی هست، کمتر پیدا میشد و فرادرس نفر اول تو این زمینه است.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی