اطلاعات دوره
آموزش پروژه محور کتیا – طراحی و مونتاژ کوادکوپتر Quadcopter در CATIA
مسیر آموزشی

آموزش پروژه محور کتیا – طراحی و مونتاژ کوادکوپتر Quadcopter در CATIA

549,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.6
وضعیت قیمت: 549,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:15 نظر4.5
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:کاوه چراغی4.5
  • زمان:4 ساعت و 44 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

در این فرادرس، یک کوادکوپتر که مدلی کاربردی و جذاب است به صورت گام به گام در نرم افزار CATIA V5 طراحی و مونتاژ می شود. از دلایل انتخاب نرم افزار کتیا در میان رقیبان سرسخت نرم افزارهای طراحی، کاربرد فراوان آن در ایران و همچنین کاربر پسند بودن آن است که اهمیت یادگیری این نرم افزار را بیش از پیش افزایش می دهد. در این آموزش، تمامی اجزای مهم یک کوادکوپتر از جمله: فریم اصلی، بازوها، موتور، پره‌ ها و… طراحی می گردد. ابتدا در محیط های Sketcher و Part Design طراحی دو بعدی و سه بعدی انجام شده، سپس مونتاژ قطعات با استفاده از محیط Assembly Design صورت می گیرد.
دوره آموزش پروژه محور کتیا – طراحی و مونتاژ کوادکوپتر Quadcopter در CATIA دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.6 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 4 ساعت و 44 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط کاوه چراغی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 549,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش پروژه محور کتیا – طراحی و مونتاژ کوادکوپتر Quadcopter در CATIA را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های مدرسه و دانشگاه سراسر اینترنت را در صفحه مدرسه و دانشگاه در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

حسین

هرجایی پیدا نمیشه این آموزش و منابعش کمه. خیلی کارم و راه انداخت تو محل کارم.

محمد

واقعا عالی و قشنگ توضیح میدادن، من خودم رشته ام مهندسی مکانیک هستش و واقعا کتیا خیلی دنیای وسیعی هست اما آموزش فرادرس در این خصوص واقعا کامله.

محمدرضا

میتونم بگم کامل ترین آموزش کتیا بود. اغلب مراجعه می کنم به این آموزش برای تکمیل اطلاعاتم و انجام کار.

محمد رضا

مثال های متنوعی داشت بهترین آموزش بود.

ناصر

خیلی عالی بود. من برای مرور نگاه کردم. خیلی موضوعاتش تکمیل شده و غنی بود.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی