اطلاعات دوره
آموزش مقدماتی تئوری ورق و پوسته 1
مسیر آموزشی

آموزش مقدماتی تئوری ورق و پوسته 1

399,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4/5
وضعیت قیمت: 399,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:5 نظر4.5
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:احسان اله یاری4.5
  • زمان:2 ساعت و 4 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

به واسطه مهندسی مکانیک است که انگیزه لازم برای توسعه دیگر شاخه های مهم ریاضی مانند معادلات دیفرانسیل معمولی و مشتقات جزئی ایجاد شده است. مبحث پوسته و ورق نیز بخشی از مکانیک است که به بررسی و تحلیل سازه های بسیار پرکاربرد و اساسی در صنعت می پردازد. تیرها و ورق ها المان هایی از سازه های رایجی هستند که در بسیاری از علوم مهندسی مانند: مهندسی خودرو، مهندسی هوافضا و مهندسی عمران به کار گرفته می شوند، به همین علت از هر دو جنبه تئوری و عملی نیاز است تا برای فهم بهتر رفتار آن ها مطالعات بیشتری صورت گیرد. هدف از این فرادرس، آشنایی با رفتار انواع ورق ها و تئوری های مرتبط به آن ها با کمک روش حل عددی و تحلیلی است.
دوره آموزش مقدماتی تئوری ورق و پوسته 1 دوره‌ای با امتیاز نهایی 4 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 2 ساعت و 4 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط احسان اله یاری مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 399,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش مقدماتی تئوری ورق و پوسته 1 را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های مدرسه و دانشگاه سراسر اینترنت را در صفحه مدرسه و دانشگاه در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

گلسا

اونموقع در خصوص رشته ی دانشگاهی این آموزش رو تهیه کردم، برای پروژه ای که میخواستم تونستم باهاش پیش برم.

مهدی

این آموزش به نظر برای دوره کارشناسی بهتر باشه. تسلط مدرس بد نیست، یک مقدار جوان هستند طول میکشه تا فن بیانشون بهتر بشه، اما در مجموع خوب تدریس کردند.

جواد

برای آشنایی خوبه. فقط در حد معرفی فرمولهاست وکلی گویی شده و از تمرین و مثال استفاده نشده است.

مصطفی

تسلط و نوع بیان مدرس خوب بود. باتشکر از فرادرس

معین

واقعا آموزش نابی است. در مورد مقاله ام به این مبحث احتیاج داشتم اصلا این آموزش سفارشی مخصوص خودمه

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی