اطلاعات دوره
آموزش حل معادلات دینامیکی با روش دینامیک برداری
مسیر آموزشی

آموزش حل معادلات دینامیکی با روش دینامیک برداری

469,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.5/5
وضعیت قیمت: 469,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

در علوم مهندسی به ویژه در حوزه مکانیک، بررسی سیستم های دینامیکی از این حیث دارای اهمیت است که جهت کنترل یک سیستم در حال حرکت (دارای دینامیک)، نیاز به درک صحیحی از مدل دینامیکی سیستم دارد. بنابراین برای بر داشتن اولین گام برای رسیدن به آن، باید سیستم دینامیکی را بشناسیم و این مساله فقط از طریق بررسی مدل دینامیکی سیستم میسر خواهد شد. هدف این فرادرس، ابتدا درک مفاهیم دینامیکی، سپس استخراج معادلات آن و در نهایت تعیین مدل سیستم از نقطه نظر ریاضیاتی است.
دوره آموزش حل معادلات دینامیکی با روش دینامیک برداری دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 6 ساعت و 43 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط حسین گودرزوند چگینی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 469,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش حل معادلات دینامیکی با روش دینامیک برداری را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های مهندسی عمران سراسر اینترنت را در صفحه مهندسی عمران در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

یونس

تسلط مدرس و نوع ارائه واقعا عالی بود.

امید

بسیار روان و ساده بیان شده. تفهیم مطالب خیلی خوب بود. روش برداری، روش سختی هست ولی ایشون به خوبی اونو تشریح کردند. کاش همه اساتید فرادرس به این خوبی بودند.

رضا

آموزش رو متوسط رو به بالا ارزیابی می کنم تا حدودی مفید واقع شد. خسته نباشید ممنون.

محمد امین

مهندس گودرزوند باسواد و لایق هستند آرزوی موفقیت روز افزون براشون دارم.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی