اطلاعات دوره
آموزش مدل سازی عددی انفجار با نرم افزار LS-DYNA
مسیر آموزشی

آموزش مدل سازی عددی انفجار با نرم افزار LS-DYNA

399,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.3
وضعیت قیمت: 399,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

 یکی از نرم‌افزارهای المان محدود کارآمد در شبیه‌سازی مسائل با نرخ کرنش بالا (High Strain Rate)، نرم‌افزار LS-DYNA است. کاربرد ویژه این نرم‌افزار در شبیه‌سازی پدیده‌های ضربه (Impact / Crash) در صنایع خودروسازی با وجود مدل‌های آدمک مصنوعی (Dummy)، پدیده‌های نفوذ (Explosion) و انفجار (Blast) است. در این آموزش ضمن معرفی تئوری‌های مدل‌سازی عددی انفجار، به صورت عملی موج شوک ناشی از انفجار و تخریب سازه پیرامونی، شبیه‌سازی می‌گردد.
دوره آموزش مدل سازی عددی انفجار با نرم افزار LS-DYNA دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.3 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 2 ساعت و 48 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط دکتر احمد رحمتی علائی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 399,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش مدل سازی عددی انفجار با نرم افزار LS-DYNA را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های نرم افزار و ابزارها سراسر اینترنت را در صفحه نرم افزار و ابزارها در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

Pouria

بد نبود، کلی بود، نسبت به سرفصلش خوب ارائه شده است.

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی