اطلاعات دوره
آموزش آشنایی با هم راستا سازی ماشین های صنعتی
مسیر آموزشی

آموزش آشنایی با هم راستا سازی ماشین های صنعتی

499,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo3.7/5
وضعیت قیمت: 499,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:5 نظر3.8
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:میثم فراست4.3
  • زمان:4 ساعت و 55 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

هدف از این فرادرس، یادگیری مبانی همراستاسازی و هم‌محوری تجهیزات دوار به تکنسین‌ها و کارشناسان و مهندسان فنی مهندسی فعال در زمینه طراحی و تعمیرات این تجهیزات و پایش وضعیت (Condition Monitoring) است. در این آموزش پس از مقدمه و اهمیت همراستایی، ابزارها و روش‌های همراستایی در تجهیزات دوار معرفی شده و مورد بررسی قرار می‌گیرند. پس از آن، به همراستایی در اجزای دوار و انتقال قدرت در ماشین‌ها نیز پرداخته می‌شود.
دوره آموزش آشنایی با هم راستا سازی ماشین های صنعتی دوره‌ای با امتیاز نهایی 3.7 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 4 ساعت و 55 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط میثم فراست مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 499,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش آشنایی با هم راستا سازی ماشین های صنعتی را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های مدرسه و دانشگاه سراسر اینترنت را در صفحه مدرسه و دانشگاه در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

اسماعیل

آموزش خوب بود ولی کاش کیفیت تصویر بهتر باشه.

مهدی

خوب بود چون مرتبط با رشته ام بود و در کاربرد مونتاژماشین آلات خیلی کمک کرد و خوب بود.

محمدرضا

تو شرکتمون به این موضوع نیاز داشتیم و من تونستم از این دوره استفاده کنم. تئوری ش کمتر بود، خوبه که بیشتر به جنبه عملی ش توجه شده.

مرتضی

بسیار بسیار عالی و مفید ممنونم از مهندس فراست و گروه بزرگ فرادرس

امید

سلام بر مجموعه محترم و دوست‌داشتنی فرادرس. بابت تهیه آموزش‌های صنعتی ازتون بسیار ممنونم.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی