اطلاعات دوره
آموزش انتقال حرارت پیشرفته
مسیر آموزشی

آموزش انتقال حرارت پیشرفته

569,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.9/5
وضعیت قیمت: 569,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

بسیاری از عملیات صنعت نیاز به محاسباتی دارد که در انتقال حرارت مطرح می‌شود. محاسبات مربوط به مبادله‌کننده‌های حرارتی، انتقال حرارت از فازهای در مجاورت هم (که در برج‌های تماسی دیده می‌شود)، چگالش و… از جمله مهم‌ترین نمونه‌های مربوط به آن هستند که در این فرادرس سعی شده است ضمن ارائه تئوری‌ها و مفاهیم پیشرفته، مثال‌های صنعتی از این نوع حل شده و کاربرد روابط در آن‌ها دیده شود. امید است که دانشجویان و متخصصان عزیز با فراگیری این فرادرس، با مباحث تکمیلی‌تر و پیشرفته‌تر انتقال حرارت آشنا شده و بتوانند از آن‌ها در مسائل و پروژه‌های کاربردی بهره ببرند.
دوره آموزش انتقال حرارت پیشرفته دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.9 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 8 ساعت و 28 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط دکتر محمدحسین اقبال احمدی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 569,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش انتقال حرارت پیشرفته را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های مهندسی مکانیک سراسر اینترنت را در صفحه مهندسی مکانیک در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

محمدامین

بسیار بسیار محتوا با توضیحاتی که مدرس میگفت مطابقت داشت.

محسن

خیلی خوب بود، توضیحات خوبی داشت. من کار کرده بودم قبلا اما یه جاهایی مثل اسمبلی مشکلی داشتم کمکم کرد و تونستم بهتر روش کار کنم.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی