اطلاعات دوره
آموزش فناوری پینچ برای بهینه سازی مصرف انرژی
مسیر آموزشی

آموزش فناوری پینچ برای بهینه سازی مصرف انرژی

499,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.2/5
وضعیت قیمت: 499,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:4 نظر4.9
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:ستار زواری4.8
  • زمان:4 ساعت و 35 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

تکنولوژی پینچ (Pinch Technology)، ابزاری برای محاسبات انرژی و هدف‌گذاری برای بهبود مصرف و هزینه انرژی است. این تکنولوژی با بالا بردن میزان انتقال حرارت و افزایش راندمان مبدل‌های حرارتی موجود، باعث صرفه‌جویی قابل توجهی در سوخت می‌گردد و می‌تواند از نظر اقتصادی برای کارخانجات و نیروگاه‌های حرارتی مفید واقع گردد. استفاده از این تکنولوژی و در نظر داشتن مسائل اقتصادی به همراه کاربرد بهینه مواد مصرفی در کنار یکدیگر می‌تواند بهترین ترکیب و آرایه را برای مبدل‌های حرارتی سیستم مشخص نماید. در این آموزش پس از بیان مقدمات مبدل‌های حرارتی و بازیافت حرارت، با تکنولوژی پینچ و انتگراسیون (Integration) فرایند آشنا می‌شوید و در ادامه انواع هدف‌گذاری در تکنولوژی پینچ و شبکه‌های مبدل حرارتی معرفی شده و در نهایت مباحث پیشرفته تکنولوژی پینچ مورد بررسی قرار می‌گیرد.
دوره آموزش فناوری پینچ برای بهینه سازی مصرف انرژی دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.2 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 4 ساعت و 35 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط ستار زواری مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 499,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش فناوری پینچ برای بهینه سازی مصرف انرژی را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های مدرسه و دانشگاه سراسر اینترنت را در صفحه مدرسه و دانشگاه در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

هومن

خیلی از آموزش راضی هستم، منتظر آموزش پیشرفته تر از همین مدرس هستم.

زینب

تونستم ازش استفاده کنم آموزش خوبی بود.

محمدباقر

بسیار مفید و کاربردی. ممنون از استاد عالی و مجموعه فرادرس بخاطر آموزش خوبتون

zahra

بسیار عالی و جامع. حل سوالات کنکور در کنار آموزش، نقطه قوت این آموزش بود. ممنون

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی