اطلاعات دوره
آموزش نرم افزار OpenFOAM برای تحلیل CFD
مسیر آموزشی

آموزش نرم افزار OpenFOAM برای تحلیل CFD

499,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo3.6
وضعیت قیمت: 499,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:4 نظر3.8
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:امیرحسین تاران3.8
  • زمان:5 ساعت و 14 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

با وجود اینکه OpenFOAM به زبان برنامه‌نویسی ++C توسعه داده شده است اما باز هم نیاز است تا نکاتی در رابطه با ساختار این نرم‌افزار و همچنین روند کلی توسعه آن، آموزش داده شود. در این فرادرس سعی بر این است که ابتدا نکات کلی در رابطه با OpenFOAM معرفی شود و سپس اصول برنامه‌نویسی شی‌گرا نیز مرور گردد. پس از آن با حل مثال‌های متنوع در زمینه کدنویسی محاسباتی، موضوعات کاربردی و پایه‌ای در زمینه OpenFOAM آموزش داده می‌شود. در پایان آموزش، کاربر قادر خواهد بود تا مدل‌های جدید محاسباتی خود را به این نرم‌افزار اضافه و یا حلگر‌های موجود را ویرایش کرده و توسعه دهد.
دوره آموزش نرم افزار OpenFOAM برای تحلیل CFD دوره‌ای با امتیاز نهایی 3.6 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 5 ساعت و 14 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط امیرحسین تاران مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 499,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش نرم افزار OpenFOAM برای تحلیل CFD را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های نرم افزار و ابزارها سراسر اینترنت را در صفحه نرم افزار و ابزارها در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

علیرضا

نحوه تدریس به گونه ای هست که نیازمند آشنایی قبلی می باشد.

پریسا

توضیح مدرس کوتاه بود برای مرور و دوره خوب بود.

رامتین

این نرم افزار یه نرم افزاریه که قدیمی هم باشه بازم کاربرد داره. برای من خیلی مفید بود. ممنونم از شما.

احسان

با اینکه آشنایی قبلی نداشتم با دیدن این آموزش تمام نکات را یاد گرفتم.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی