اطلاعات دوره
آموزش پروژه محور نرم افزار EES – حل معادلات مهندسی
مسیر آموزشی

آموزش پروژه محور نرم افزار EES – حل معادلات مهندسی

499,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.1/5
وضعیت قیمت: 499,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:4 نظر4.7
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:فرزاد اسدی4.7
  • زمان:3 ساعت و 8 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

در این فرادرس که به صورت پروژه‌محور آموزش داده می‌شود، چند نمونه از مسائل و سیکل‌های کاربردی به صورت گام‌ به ‌گام مورد مدل‌سازی و حل قرار می‌گیرد. در این آموزش ابتدا مقدماتی از EES جهت آشنایی کاربران با محیط و نحوه به کارگیری آن و همچنین درک بهتر روند حل پروژه‌های مربوطه ارائه می‌شود. در گام بعد، به مجموعه مسائل و مدل‌سازی‌های ارائه شده می‌پردازیم تا شما به مهارت و تسلط لازم در مدل‌کردن سیکل‌های مختلف در این نرم‌افزار دست یابید. با یادگیری این آموزش می‌توانید بسیاری از مسائل و سیکل‌های دلخواه را در این نرم‌افزار مدل کرده و به بررسی و تحلیل نتایج آن‌ها بپردازید.
دوره آموزش پروژه محور نرم افزار EES – حل معادلات مهندسی دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.1 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 3 ساعت و 8 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط فرزاد اسدی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 499,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش پروژه محور نرم افزار EES – حل معادلات مهندسی را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های نرم افزار و ابزارها سراسر اینترنت را در صفحه نرم افزار و ابزارها در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

محمدجواد

خوب بود، تسلط استاد واقعا عالی بود و تو دینامیک و انتقال حرارت کمکم کرد.

سهیل

استاد دانشگاه گفت تهیه کنیم به معنای واقعی عالی بود نمره 20 گرفتم جوری شد که گفتن واسه بچه ها کلاس آموزشی بزار.

زهره

اینکه آموزش ها توسط دانشجوها تدریس میشود خیلی عالی هست. بیان ساده و خوبی داشتند.

احمد

این آموزش در یک عبارت مناسب و بسیار کاربردی است.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی