اطلاعات دوره
آموزش مقاومت مصالح 1 و 2 – مرور و حل مساله
مسیر آموزشی

آموزش مقاومت مصالح 1 و 2 – مرور و حل مساله

699,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.9/5
وضعیت قیمت: 699,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:8 نظر4.9
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:رحیم شوقی4.8
  • زمان:14 ساعت و 34 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

همان‌گونه که مبحث استاتیک اصلی‌ترین پیش‌نیاز برای مطالعه مبحث مقاومت مصالح است، مبحث مقاومت مصالح نیز پیش‌نیاز مطالعه مباحث کاربردی‌تر، مانند: طراحی اجزای ماشین و مکانیک مواد مرکب و حتی مباحث پیشرفته‌تر همچون: مکانیک محیط‌های پیوسته، تئوری الاستیسیسته، تئوری پلاستیسیته، تئوری صفحه و پوسته، مکانیک شکست، تحلیل تجربی تنش، مکانیک ضربه، روش‌های انرژی و… محسوب می‌شود. به طور عمومی مقاومت مصالح در سطح کارشناسی در دو قسمت مقاومت مصالح مقدماتی (مقاومت مصالح 1 و 2) و مقاومت مصالح پیشرفته (مقاومت مصالح 3) تدریس می‌شود. آنچه که در این آموزش به آن پرداخته می‌شود، آموزش حل تمرین مباحث مقاومت مصالح 1 و 2 است. روند کار به این صورت است که ابتدا برای هر درس یک یادآوری مختصر از روابط و فرمول‌های مهم به جهت کاربرد در حل مسائل گنجانده شده است. در گام‌های بعدی، مسائل آموزشی، تکمیلی و نمونه تستی متعددی جهت تثبیت آموزش و تسلط هرچه بیشتر ارائه می‌گردد.
دوره آموزش مقاومت مصالح 1 و 2 – مرور و حل مساله دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.9 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 14 ساعت و 34 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط رحیم شوقی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 699,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش مقاومت مصالح 1 و 2 – مرور و حل مساله را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های مهندسی عمران سراسر اینترنت را در صفحه مهندسی عمران در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

علی

آموزش خوبی بود اگر به مرور احتیاج داشته باشید.

حامد

آموزش خوبی بود، پی دی اف آموزش ها رو هم دیدم. به همه هم معرفی می کنم.

سید سجاد

اگر برای آموزش می‌خواید به دردتون نمیخوره ولی برای حل مساله عالیه به شدت توصیه میشه.

هومن

استاد خیلی عالی و مسلط درس میده و در مفاهیم بسیار ریز میشه ولی یکم سرعت بیانش بالاست با تشکر از مجموعه فرادرس

امیر حسین

موضوعات جالبی داشت، یه مباحثی رو که توی کلاس درس نداده بود اینجا به درستی منتقل شده بود.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی