اطلاعات دوره
آموزش طراحی سازه های بتن آرمه 1 – بتن مسلح
مسیر آموزشی

آموزش طراحی سازه های بتن آرمه 1 – بتن مسلح

799,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4
وضعیت قیمت: 799,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

سازه های بتنی همواره به عنوان یکی از پرکاربردترین سازه ها در میان مهندسان، شناخته شده است، بنابراین بررسی و شناخت مصالح و المان های ساخته شده از بتن مسلح ضروری است. مهمتر از آن، شناخت نحوه رفتار اعضای مختلف بتن مسلح تحت نیروهای مختلف برای تعیین استراتژی مناسب جهت مقاومت در برابر این نیروها کاملا حیاتی است. هدف از این فرادرس، طراحی اعضای مختلف یک سازه بتنی شامل: تیر، ستون، دیوار برشی و فونداسیون تحت بارهای مختلف اعمالی اعم از: بار محوری، برشی، پیچشی و خمشی است. قطع و وصل آرماتورها و نیز بررسی شرایط خدمت پذیری یک سازه بتنی از دیگر مفاهیمی است که در این درس به آن پرداخته خواهد شد.
دوره آموزش طراحی سازه های بتن آرمه 1 – بتن مسلح دوره‌ای با امتیاز نهایی 4 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 5 ساعت و 47 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط دکتر احسان عمرانیان مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 799,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش طراحی سازه های بتن آرمه 1 – بتن مسلح را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های مهندسی عمران سراسر اینترنت را در صفحه مهندسی عمران در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

رضا

بیش از حد عالی

آیین

عالی بود ولی لطفا قسمت بعدیش که هنور پیش ثبت نامه رو زودتر منشر کنید.

حسن

یکی از منابعی که استفاده کردم برای کنکور دکتری این آموزش بود و میتونم بگم واقعا عالی بود.

صمد

مطالبی که داشت منسجم بود و پیوستگی داشت.

مهدی

نحوه تدریس انقدر عالی بود که اصلا جای سوال نمیذاشت. تشکر ویژه از ایشون.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی