اطلاعات دوره
آموزش فرایند قرارداد پروژه های عمرانی
مسیر آموزشی

آموزش فرایند قرارداد پروژه های عمرانی

449,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.6/5
وضعیت قیمت: 449,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

هدف اصلی در آموزش حاضر آشنایی با انواع سیستم های قراردادی در پروژه های عمرانی می باشد. علاوه بر این، انواع روش های پرداخت در قراردادها را نیز مورد بررسی قرار می دهیم و با توضیحات مناسب تطابق بین روش های قراردادی و روش های پرداخت را توضیح خواهیم داد. یکی از مهم ترین نقاط قوت این آموزش توضیح روش های تأمین مالی در پروژه ها است که می تواند در جهت آشنایی افراد با سیستم های تأمین مالی مانند PPP، فاینانس و اعتبار اسنادی کمک شایانی کند.
دوره آموزش فرایند قرارداد پروژه های عمرانی دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.6 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 4 ساعت می‌باشد که در فرادرس توسط دکتر حمیدرضا عباسیان جهرمی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 449,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش فرایند قرارداد پروژه های عمرانی را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های کسب و کار سراسر اینترنت را در صفحه کسب و کار در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

رضا

آنقدر آموزش های شما کاربردی است که این درس رو برای شغلم خریدم و استفاده کردم.

میلاد

خیلی خوب توضیح داده بودند اما فرصت آموزش محدود بود، امیدوارم آموزش تکمیلی تر این آموزش نیز ارائه بشه.

احسان

بعضی از تدریس ها سطح مقدماتی هستند اما با این حال خوب بود.

سید امیر

خیلی خوب بود و جزوه خوبی داشت.

مهرداد

امیدوارم در مورد عمران و دروس اون، آموزش ها زیادی روی سایت قرار بدید که از نظر محتوا تخصصی، کاربردی و عملی باشه

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی