اطلاعات دوره
آموزش مهندسی پی – مرور و حل تست کنکور کارشناسی ارشد
مسیر آموزشی

آموزش مهندسی پی – مرور و حل تست کنکور کارشناسی ارشد

549,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo3.9/5
وضعیت قیمت: 549,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:7 نظر4
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:فاطمه ولیخواه4.7
  • زمان:9 ساعت و 4 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

در سال های اخیر، یکی از اصلی ترین دروس کنکور کارشناسی ارشد عمران برای تمامی گرایش ها، درس مهندسی پی بوده است که اهمیت مطالعه و تسلط بر این درس را برای تمامی داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد عمران، و نه فقط داوطلبان گرایش ژئوتکنیک، بالا برده است. ما در این فرادرس می خواهیم با بهره گیری از بهترین تکنیک های مؤثر یادگیری و حذف روش های طولانی سنتی، به آموزش مباحث درس مهندسی پی و همچنین به بررسی نکات کلیدی و با اهمیت برای موفقیت در تست های مطرح شده از این درس در کنکور کارشناسی ارشد عمران بپردازیم.
دوره آموزش مهندسی پی – مرور و حل تست کنکور کارشناسی ارشد دوره‌ای با امتیاز نهایی 3.9 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 9 ساعت و 4 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط فاطمه ولیخواه مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 549,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش مهندسی پی – مرور و حل تست کنکور کارشناسی ارشد را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های پایه‌های تحصیلی و کنکور سراسر اینترنت را در صفحه پایه‌های تحصیلی و کنکور در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

Pouria

برای آموزش نظام تهیه کرده بودم و برای مرور خوب بود.

مهدی

یکم محتواش سنگین بود اما با اینکه سخت بود کمکم کرد.

قباد

به نظرم واقعا آموزش خوبی بوود ، و تشکر از فرادرس و استاد محترم

حسام

فوق العاده عالی

امیر

اگر توضیحات بیشتری به همراه آموزش بود بهتر می بود ولی در کل برای جمع بندی خوب بود. امیدوارم در آینده آموزش های بیشتری در خصوص عمران ارائه بشه.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی