اطلاعات دوره
آموزش مقدماتی انواع کف و سقف های سازه ای و غیر سازه ای
مسیر آموزشی

آموزش مقدماتی انواع کف و سقف های سازه ای و غیر سازه ای

699,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.1/5
وضعیت قیمت: 699,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:2 نظر3.2
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:مجیدرضا آخوندان4.3
  • زمان:18 ساعت و 8 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

در این فرادرس سعی شده است که تعداد زیادی از انواع کف ها و نوع اجرا و عملکرد آن ها تشریح شود به طوری که تمامی نیازهای مخاطبین در این زمینه را برآورده کند. این فرادرس شامل توضیحات تکنیکی هم به صوت نوشتاری و هم به صورت شفاهی است که همین امر باعث درک بهتر موضوع تدریس می شود، همچنین به علت آموزش پایه ای، در این فرادرس مخاطبین نیازی به پیش نیازی برای درک مطالبی که مدرس تدریس می کند، ندارند.
دوره آموزش مقدماتی انواع کف و سقف های سازه ای و غیر سازه ای دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.1 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 18 ساعت و 8 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط مجیدرضا آخوندان مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 699,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش مقدماتی انواع کف و سقف های سازه ای و غیر سازه ای را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های مدرسه و دانشگاه سراسر اینترنت را در صفحه مدرسه و دانشگاه در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

بهنام

بیان مدرس خیلی خوب بود ولی میزان پاسخ گویی به نیازم و محتوایی متوسط بود و پیشنهادی که دارم اینکه زمان دقیق آموزش های در مرحله یش ثبت نام مشخص بشه

مجید

باسلام و احترام به فرادرس دوست داشتنی ممنونم از آموزش خیلی خوب سقف هاتون. آموزش بسیار خوب و عالی هست و ممنون هستم بابت این دوره بی نظیرتون. ممنونم از زحمات شما موفق باشید.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی