اطلاعات دوره
آموزش راهسازی – مرور و حل تست‎
مسیر آموزشی

آموزش راهسازی – مرور و حل تست‎

399,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo3.8/5
وضعیت قیمت: 399,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:5 نظر4.1
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:کیا خادمی4.1
  • زمان:2 ساعت و 42 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

درس راه سازی، یکی از دروس رشته مهندسی عمران است که همراه با دروس: سازه های بتنی، فولادی و روسازی به عنوان دروس طراحی در کنکور کارشناسی ارشد شناخته می شوند. هدف از این آموزش، پرداختن به تمامی دروس تعیین شده از سوی سازمان سنجش برای آزمون کارشناسی ارشد است. با استفاده از این فرادرس می توانید به سادگی و با توجه به نکات آموزشی گفته شده، نه تنها تست های کنکور ارشد بلکه درس راه سازی در دانشگاه را نیز به سرعت و سادگی فراگیرید.
دوره آموزش راهسازی – مرور و حل تست‎ دوره‌ای با امتیاز نهایی 3.8 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 2 ساعت و 42 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط کیا خادمی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 399,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش راهسازی – مرور و حل تست‎ را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های مهندسی عمران سراسر اینترنت را در صفحه مهندسی عمران در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

مدیا

برای کنکور نکات کاملی داشت، تست های زیادی داشت.

هومن

عالی بود. ممنون

علی

آموزش عالی بود. این آموزش فکر کنم برای کارشناسی ارشد و تستی هست اما من برای مورد دیگه که اصلا هم وقت کافی نداشتم این آموزش رو تهیه کردم و واقعا هم کار منو راه انداخت و من راضی بودم.

حمیدرضا

آموزش عالی بود رضایت داشتم.

کیانا

آموزش خوبی بود فقط مدرس خیلی سریع مطالب رو تدریس می کردند و این باعث شد من آموزش رو دوبار مشاهده کنم.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی