اطلاعات دوره
آموزش ارتعاشات پیشرفته – سیستم های ممتد
مسیر آموزشی

آموزش ارتعاشات پیشرفته – سیستم های ممتد

499,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.1
وضعیت قیمت: 499,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

لرزش در ماشین‌آلات منجر به سایش سریع قطعاتی مانند: چرخ‌دنده‌ها و یاتاقان‌ها، شل شدن اتصال‌دهنده‌ها مانند: مهره‌ها و پیچ و مهره‌ها، ناصافی سطح در هنگام برش فلز و سر و صدای زیاد می‌شود. ارتعاش بیش از حد در ماشین‌آلات نه تنها باعث خرابی اجزا و سیستم‌ها می‌شود بلکه باعث آزار انسان نیز می‌گردد. به عنوان مثال، عدم تعادل در موتورهای دیزلی می‌تواند باعث شود امواج زمینی به اندازه کافی قدرتمند باشند و باعث ایجاد مزاحمت در مناطق شهری شوند. هواپیماهای مافوق صوت، غرش صوتی ایجاد می‌کنند که درها و پنجره‌ها را خرد می‌کنند. چندین خرابی چشمگیر پل، ساختمان و سد با ارتعاش ناشی از باد و همچنین حرکت نوسانی زمین در هنگام زلزله ارتباط دارند.  
دوره آموزش ارتعاشات پیشرفته – سیستم های ممتد دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.1 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 5 ساعت و 1 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط دکتر فرزین صالحپور اسکوئی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 499,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش ارتعاشات پیشرفته – سیستم های ممتد را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های مدرسه و دانشگاه سراسر اینترنت را در صفحه مدرسه و دانشگاه در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

حمیدرضا

در کل اگر به تمامی مباحث مسلط هستید و صرفا نیاز به یک یادآوری و خلاصه دارید. این دوره براتون مفید می تونه باشه

سید محمد

من خیلی آموزش از فرادرس تهیه کردم، در مجموع از این آموزش هم راضی بودم.

علی

این آموزش رو کامل نگاه نکردم، اما تو همین درس های ابتدایی واقعا خوب بود محتواش، من برای دانشگاه و کارای درسیم تهیه کرده بودم.

طوبی

ترم پیش مطالعه کردم آموزشو، خیلی خوب و کاربردی به پیش برده بود.

شهاب

یه بخش هایی از آموزش رو نگاه کردم، بیشتر درس نامه بود اگر مسئله رو در آموزش قرار میدادید کاربردی تر میشد.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی