اطلاعات دوره
آموزش آشنایی با دفتر مدیریت پروژه PMO در سازمان ها
مسیر آموزشی

آموزش آشنایی با دفتر مدیریت پروژه PMO در سازمان ها

449,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.2
وضعیت قیمت: 449,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:9 نظر4.8
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:ابوذر زارع خفری4.8
  • زمان:3 ساعت و 4 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

در جهان امروز با توجه به تعدد و پیچیدگی پروژه‌ها و تاثیر عملکرد آن‌ها بر نتایج سازمان، ضرورت اتمام سریع، ارزان و بهتر پروژه‌ها امری ضروری است که برای نیل به این اهداف، ضرورت ایجاد یک واحد یا بدنه سازمانی که بتواند با طراحی نظامی یکپارچه و منظم، مدیریت پروژه‌های سازمان را بر عهده گرفته و با پیاده‌سازی متدولوژی مدیریت پروژه متناسب با شرایط سازمان، هماهنگی و مدیریت متمرکز پروژه‌ها و منابع را میسر سازد، احساس می‌شود. این واحد، دفتر مدیریت پروژه PMO‎ (Project Management Office) نام دارد که می‌تواند سردرگمی را به حداقل رسانده و با کاهش هزینه‌های پروژه، نرخ شکست پروژه‌ها را کاهش و راندمان کاری را بالا ببرد.
دوره آموزش آشنایی با دفتر مدیریت پروژه PMO در سازمان ها دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.2 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 3 ساعت و 4 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط ابوذر زارع خفری مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 449,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش آشنایی با دفتر مدیریت پروژه PMO در سازمان ها را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های کسب و کار سراسر اینترنت را در صفحه کسب و کار در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

وحید

خوب بود از صفر تا 100 بود برای کسی که هیچی بلد نباشه عالیه.

مهدی

کامل ندیدم، کیفیت ویدئو به شدت خوب بود که نیاز به آموزش دیگه ای نداشتم.

سپیده

ارایه اطلاعت کاربردی بدون طرح مطالب حاشیه ای و وقت گیر.در کل اطلاعات خیلی مفید اجرایی برای ارزیابی شرایط و پیاده سازی pmo در سازمان در اختیارتون قرار میده که اگر تجربه ی کار اجرایی هم در این زمینه داشته باشید،تجربیات ومطالب این آموزش مکمل هم خواهند بود. نحوه ی بیان و تسلط استاد به موضوع هم بسیار عالیه.

سیدمهدی

مدرس کاملا مسلط بودند آموزش کاربردی و خوبی بود.

مارال

آموزش های فرادرس خیلی کاربردی و خوبه واقعا راضیم ممنون از فرادرس

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی