اطلاعات دوره
آموزش الزامات فنی و حقوقی مهندس ناظر و مجری ساختمان
مسیر آموزشی

آموزش الزامات فنی و حقوقی مهندس ناظر و مجری ساختمان

799,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.1/5
وضعیت قیمت: 799,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:16 نظر4.6
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:معید ذهبیون4.8
  • زمان:8 ساعت و 18 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

باید بدانیم که نظارت ساختمان امری چند وجهی است و مهندسین ناظر باید اطلاعات نسبی در زمینه طراحی نیز داشته باشند که تقریبا در طی تحصیل در دانشگاه، دانش نسبی را به دست می آورند ولی مشکل اصلی این جا است که عموما مهندسین ناظر در طی دوره دانشگاه با موارد اجرایی سر و کار ندارند و کمتر فرصت آشنایی با آن ها را می یابند و در زمانی که پا به عرصه این رشته در یک پروژه واقعی به عنوان شخصی که باید پاسخگوی کیفیت اجرای ساختمان باشد، می گذارند، با چالش های زیادی رو به رو شده و در بسیاری از موارد به دلیل ماهیت اجرایی پروژه ها و اصرار مالکان ساختمان بر اجرا شدن سریع پروژه، مهندس ناظر جوان در زمان برخورد با یک مشکل، فرصت کافی برای پرسش از مراجع ذی صلاح و تصمیم گیری به موقع را ندارد و همین مساله می تواند سبب گرفتاری وی شود. در این فرادرس بسیاری از نیازهای مهندسین ناظر و مجری برای آگاهی از مواردی که تخلف محسوب می شوند و همچنین نحوه صحیح برخورد با این تخلفات رفع می گردد.  
دوره آموزش الزامات فنی و حقوقی مهندس ناظر و مجری ساختمان دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.1 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 8 ساعت و 18 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط معید ذهبیون مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 799,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش الزامات فنی و حقوقی مهندس ناظر و مجری ساختمان را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های مدرسه و دانشگاه سراسر اینترنت را در صفحه مدرسه و دانشگاه در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

فرشاد

این آموزش حد اقل ۱۰۰میلیون تومان ارزش داره...

سید حسین

بسیار عالی. مطالب بسیار مفید و کاربردی بودند.

مسعود

ممنون از اقای مهندس ذهبیون بابته توضیحاته جامع شون و ممنون از مجموعه ی آموزشی فرادرس

منصوره

سلام وقت بخیر این بهترین و جامع ترین فیلمی بود که دیدم و نکات بسیار زیادی رو پوشش میداد. خیلی تشکر

محمدرضا

بهترین فرادرسی بود که که تهیه کردم.مهندس ذهبیون اشراف کامل به موضوع آموزش دارن.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی