اطلاعات دوره
آموزش مهندسی زلزله – یادبود ریحانه و زهرا (رایگان)
مسیر آموزشی

آموزش مهندسی زلزله – یادبود ریحانه و زهرا (رایگان)

رایگان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo5/5
وضعیت قیمت: رایگان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:30 نظر4.3
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:مجیدرضا آخوندان4.3
  • زمان:21 ساعت و 11 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

در گذشته انسان برای این که از خود در برابر شرایط جوی نگهداری کند، سرپناه هایی می ساخت که نوعاً از مواد و مصالح ساده تر و سبک تر استفاده می شدند، لذا عوامل طبیعی مانند زمین لرزه اثر خاصی روی آن ها نداشت و موضوع مهمی تلقی نمی شد. امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی و همچنین با مرتفع سازی سازه ها، عامل زلزله حائز اهمیت شد و باید محل اسکان خود را در برابر این عامل طبیعی مصون سازیم. در این فرادرس سعی شده است که در ابتدا از شناخت ماهیت این نیروی زمین شروع کنیم، سپس به تشدید آن و خرابی هایی که احتمالا در سازه ها ایجاد می کنند، بپردازیم و در درس های بعدی به نحوه محاسبه این نیرو و طراحی سازه در برابر آن نیز می پردازیم.
دوره آموزش مهندسی زلزله – یادبود ریحانه و زهرا (رایگان) دوره‌ای با امتیاز نهایی 5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 21 ساعت و 11 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط مجیدرضا آخوندان مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور رایگان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش مهندسی زلزله – یادبود ریحانه و زهرا (رایگان) را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های مهندسی عمران سراسر اینترنت را در صفحه مهندسی عمران در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

شاهین

خدا خیرت بده برادر

حمید نریمانی

باسلام سپاس از زحمات خانواده بزرگ فرادرس و با آرزوی شادی روح ریحانه و زهرای عزیز به امید روزی که زلزله جان هیچ عزیزی در کشورمان را تهدید نکند و دیگر شاهد اینگونه حوادث دردناک نباشیم ... حمید نریمانی

حسین عرب زاده

طرح یادبود عالی بود. به امید تداوم هر چه بیشتر این چنین کارهای خداپسندانه

معصومه میرباقری فیروزآباد

چه کار قشنگییی عالی بود...

مرتضی قنواتی

ضمن عرض سلامو احترام. تشکر از حسن نیت تیم فرا درس .

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی