اطلاعات دوره
آموزش الاستیسیته ۱ – حل تمرین
مسیر آموزشی

آموزش الاستیسیته ۱ – حل تمرین

399,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo3.7/5
وضعیت قیمت: 399,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

در الاستیسیته به بررسی مواد الاستیک و خطی در مقابل اعمال بارها، گشتاورهای مختلف و عوامل محیطی پرداخته می‌شود. با حل و ارائه تمرین‌های مختلف برای مفاهیم اصلی و پایه‌ای الاستیسیته مانند: تنش، تانسور تنش، معادلات تعادل، معادلات سازگاری، کرنش و تانسور کرنش، تابع تنش و...، تسلط لازم و کافی برای دانشجو مهیا می‌شود. در این فرادرس با تکیه و مرور مفاهیم اصلی الاستیسیته، تمرین‌های مختلف ارائه می‌شود تا دانش‌پژوه با تسلط کافی هر نوع مسائل در این حوزه را حل نماید.
دوره آموزش الاستیسیته ۱ – حل تمرین دوره‌ای با امتیاز نهایی 3.7 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 2 ساعت و 56 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط دکتر برهان روستا ناوی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 399,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش الاستیسیته ۱ – حل تمرین را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های مدرسه و دانشگاه سراسر اینترنت را در صفحه مدرسه و دانشگاه در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

بهرام

بسیار تشکر دارم و آرزوی موفقیت های روز افزون دارم.

علیرضا

گام به گام توضیح داده شده بود و چون در این خصوص منابع آموزشی کم هستند، این آموزش جزو آموزش های کامل محسوب میشد.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی