اطلاعات دوره
آموزش کاربردی نقشه کشی دو بعدی در BricsCAD و سایر نرم افزارهای CAD
مسیر آموزشی

آموزش کاربردی نقشه کشی دو بعدی در BricsCAD و سایر نرم افزارهای CAD

499,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4
وضعیت قیمت: 499,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:1 نظر4.4
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:حبیب رسا4.6
  • زمان:4 ساعت و 43 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

در این فرادرس سعی کردیم روش های صحیح استفاده از فرامین در ترسیم دو بعدی را در قالب یک آموزش ارائه کنیم. هدف اصلی از ارائه این آموزش، استفاده کاربردی، پروژه محور و بهینه از دستورات و تکنیک های موجود در نرم افزار BricsCAD و سایر نرم افزارهای CAD بعد از آموزش مقدماتی ترسیم دو بعدی آن است که شامل دو بخش عمومی و تخصصی است. در بخش اول به استفاده کاربردی از کمک رسم ها و دستورات در ترسیمات عمومی پرداخته می شود که وابسته به رشته خاصی نیست، اما در بخش دوم استفاده از فرامین و تکنیک های ترسیم در رشته های مختلف مورد بررسی قرار می گیرد. مسیر ارائه به این صورت است که ابتدا یک ترسیم نمایش داده می شود و سپس بهینه ترین روش ترسیم، مرحله به مرحله به صورت عملی و با بیان جزئیات تدریس می شود.
دوره آموزش کاربردی نقشه کشی دو بعدی در BricsCAD و سایر نرم افزارهای CAD دوره‌ای با امتیاز نهایی 4 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 4 ساعت و 43 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط حبیب رسا مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 499,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش کاربردی نقشه کشی دو بعدی در BricsCAD و سایر نرم افزارهای CAD را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های مدرسه و دانشگاه سراسر اینترنت را در صفحه مدرسه و دانشگاه در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

نرسی

انقدر توضیحات خوب بود که من هر لحظه نوت برداری می کردم.

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی