اطلاعات دوره
آموزش کنترل موتورهای الکتریکی صنعتی 2
مسیر آموزشی

آموزش کنترل موتورهای الکتریکی صنعتی 2

799,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4/5
وضعیت قیمت: 799,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:9 نظر4.5
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:امید زندی4.6
  • زمان:17 ساعت و 36 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

موتورهای الکتریکی، قلب تپنده اغلب صنایع امروزی هستند که بدون آن ها بسیاری از صنایع از کار خواهند افتاد. نحوه کنترل این موتورها، اینکه به چه صورت راه اندازی می شوند و با کدام ابزار، سرعت و گشتاور آن کنترل می شود، یکی از موضوعات بسیار مهم این حوزه است. با توجه به تنوع انواع موتورهای صنعتی و محیط های گوناگون استفاده از آن ها، این فرادرس براساس تجربیات عملی گسترده در حوزه کنترل موتورهای الکتریکی صنعتی طراحی شده است.
دوره آموزش کنترل موتورهای الکتریکی صنعتی 2 دوره‌ای با امتیاز نهایی 4 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 17 ساعت و 36 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط امید زندی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 799,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش کنترل موتورهای الکتریکی صنعتی 2 را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های مدرسه و دانشگاه سراسر اینترنت را در صفحه مدرسه و دانشگاه در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

شهریار

مطالبی که از آموزشای فرادرس دریافت کردم واقعا عالی بود.

حسین

من به خاطر اینکه مدرسشون آقای زندی بود تهیه کردم. از تمام آموزش های ایشون من واقعا راضی ام و کامل ترین امتیاز از نطر من متعلق به آقای زندی می باشد.

سیروس

در خصوص برق و الکترونیک که رشته ی تخصصیمه و حیطه ی کاریمه خیلی آموزش تهیه کردم. واقعا دقیق درس داده میشه. از فرادرس خیلی راضی ام.

سعید

آموزش رو مشاهده کردم از نظر نوع ارائه و مطالبی که مدرس تهیه کردن مناسب و کاربردی بود

امین

آموزش خیلی خوبی بود و من از سایت فرادرس بسیار راضی هستم. فقط پیشنهاد میکنم آموزش ها به صورت عملی و پروژه ای هم تدریس بشود.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی