اطلاعات دوره
آموزش کنترل هوشمند با متلب
مسیر آموزشی

آموزش کنترل هوشمند با متلب

549,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.1/5
وضعیت قیمت: 549,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:13 نظر4.6
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:امید زندی4.6
  • زمان:5 ساعت و 42 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

در این مجموعه آموزشی سعی شده است که هم مباحث تئوری و هم مباحث شبیه سازی در نرم افزار مهندسی متلب، برای الگوریتم های کنترلی هوشمند مورد بررسی قرار گیرد. همچنین با در نظر گرفتن پلانت های معروف مثل روبات سه درجه آزادی و آونگ معکوس عملکرد الگوریتم های هوشمند مورد ارزیابی قرار می گیرد. مخاطبین این مجموعه آموزشی باید آشنایی لازم با شبکه های عصبی، فازی، کنترل غیرخطی و تطبیقی داشته باشند.
دوره آموزش کنترل هوشمند با متلب دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.1 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 5 ساعت و 42 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط امید زندی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 549,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش کنترل هوشمند با متلب را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های سایر زبان‌های برنامه نویسی سراسر اینترنت را در صفحه سایر زبان‌های برنامه نویسی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

میلاد

اگر آموزش از بیس تدریس می شد و مقدمه داشت بهتر بود.

سمیه

مثال های این آموزش بی نظیر بود واقعا من ازش استفاده کردم و شیوه بیان خیلی مهمه که این آموزش همه چی رو 100 درصد داشت به خصوص اونجایی که با متلب کار می کردند.

علی

تسلط مدرس روی مطالب خیلی بالاست و خیلی خوب مطالب رو ارائه می کنند.

سید محمد

موضوعات دسته بندی خوبی داشت، استاد بیانشون خیلی خوب بود و مطالبی که نیاز نیست مثل مطالب پایه ای رو نگفتند.

وریا

عالی بود ولی به نظرم قسمت اتبات ها باید با توضیحات بیشتری بیان می شد.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی