اطلاعات دوره
آموزش کنترلرهای تطبیقی خود تنظیم با متلب
مسیر آموزشی

آموزش کنترلرهای تطبیقی خود تنظیم با متلب

469,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4
وضعیت قیمت: 469,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:13 نظر4.4
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:امید زندی4.6
  • زمان:4 ساعت و 34 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

یکی از معروف ترین و پرکاربرد ترین روش ها در طراحی کنترلرهای تطبیقی سیستم های تطبیقی خود تنظیم هستند. این کنترل گرها به دو صورت مستقیم و معکوس مورد پیاده سازی قرار می گیرند. در روش اول ابتدا دینامیک پلانت شناسایی می شود، سپس از حل یک مساله طراحی، پارامترهای کنترلر تعیین می شوند. و در روش دوم مستقیماً پارامترهای کنترلر تعیین می شوند.
دوره آموزش کنترلرهای تطبیقی خود تنظیم با متلب دوره‌ای با امتیاز نهایی 4 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 4 ساعت و 34 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط امید زندی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 469,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش کنترلرهای تطبیقی خود تنظیم با متلب را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های سایر زبان‌‎های برنامه نویسی سراسر اینترنت را در صفحه سایر زبان‌‎های برنامه نویسی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

مرضیه

این آموزش دو مورد داشت: یک. من منتظر بودم که مدرس منبع رو هم ذکر کنند و من بیشتر دنبال منابع آموزش بودم. دو. اصطلاحات رو به فارسی ترجمه کرده بودن و وقتی میخواستم در مورد اون بیشتر بخونم نمیدونستم تو اینترنت چی بزنم و کلمه انگلیسیش رو نمیدونستم.

محمد

تنها موضوعی هست مدرس کتابی حرف میزنه، میشه یه مقدار روانتر و ساده تر صحبت کرد.

ایمان

خیلی خوب و جامع و با بیان جزییات مطالب رو بیان میکنند یکی از بهترینا هستند.

Roya

بسیار عالی و کامل و کاربردی. چندتا از آموزش های مهندس زندی رو تا به حال خریدم از فرادرس خیلی خوب و کامل توضیح میدن.

مهدی

عالی بود این آموزش

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی