اطلاعات دوره
آموزش طراحی کنترلر فیدبک حالت بهینه عصبی
مسیر آموزشی

آموزش طراحی کنترلر فیدبک حالت بهینه عصبی

399,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.2
وضعیت قیمت: 399,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:6 نظر4.8
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:امید زندی4.6
  • زمان:2 ساعت و 28 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

در این آموزش مکانیزمی ارائه می شود که با استفاده از آن بتوان با تعیین نقطه کار پلانت، پارامترهای کنترلر را با استفاده از یک شبکه عصبی دوباره تنظیم کرد تا به نتایج مطلوب برای رنج وسیعی از نقاط کاری برسیم. پلانتی که در نظر گرفته شده است، تعلیق مغناطیسی گوی در یک ارتفاع دلخواه است و کنترلرهایی که در نظر گرفته شده است، فیدبک حالت بهینه یا همان LQR و کنترلر تناسبی - انتگرالی - مشتقی یا همان PID است که در ابتدا قابلیت های آن ها برای پایداری سازی بررسی می گردد و سپس پارامترهای آن ها با توجه به نقطه کار پلانت توسط یک شبکه عصبی به روز رسانی می شوند.
دوره آموزش طراحی کنترلر فیدبک حالت بهینه عصبی دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.2 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 2 ساعت و 28 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط امید زندی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 399,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش طراحی کنترلر فیدبک حالت بهینه عصبی را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های مدرسه و دانشگاه سراسر اینترنت را در صفحه مدرسه و دانشگاه در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

محمد

استاد زندی واقعا عالی هستند. همه آموزش هایی که ایشون مدرس بودند رو تقریبا تهیه کردم و مشاهده کردم و واقعا راضی هستنم. ممنون از ایشون و سایت خوب فرادرس

امید

آموزش عالی بود.

ایمآن

آموزش خوبو کابردی بود و من برای طرح یک مقاله از این آموزش استفاده کردم، 

محمد

من به صورت کلی از همه آموزش های آقای زندی راضی هستم. آموزش هاشون کاربردی هست و تو محیط سیمیولینک و آردینو پیاده سازی میکنن. من خودم سیستم گوی مغناطیسی رو ساخته بودم و برای آشنایی با مدل سازیش این آموزش رو تهیه کردم و مفید واقع شد.

محمد

در انتقال مفاهیم و ارائه آموزش در محیط نرم افزار توانا بودن و پیشنهادی که دارم اینکه آموزشهایی که در مرحله پیش ثبت نام هستند زودتر ارائه کنید

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی