اطلاعات دوره
نحوه استفاده از Support V7 در Xamarin
مسیر آموزشی

نحوه استفاده از Support V7 در Xamarin

رایگان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo5/5
وضعیت قیمت: رایگان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:1 نظر5
  • آموزشگاه:تاپ لرن4.5
  • مدرس:یونس قربانی5
  • زمان:24 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

نحوه استفاده از Support V7 در Xamarinیکی از مواردی که در ساخت برنامه های موبایل مهم است رابط کاربری یا همان ظاهر برنامه است .این کتابخانه ( Support V7 ) که برای Api 9 به بعد ارائه شده است مجموعه ای از کامپوننت های زیبا و حرفه ای  بر ای ساخت رابط کاربری است .  
دوره نحوه استفاده از Support V7 در Xamarin دوره‌ای با امتیاز نهایی 5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 24 دقیقه می‌باشد که در تاپ لرن توسط یونس قربانی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور رایگان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره نحوه استفاده از Support V7 در Xamarin را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های برنامه‌نویسی اپلیکیشن و نرم افزار سراسر اینترنت را در صفحه برنامه‌نویسی اپلیکیشن و نرم افزار در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

MoinSarbandi

بهترین استاد و با وفاترین استاد در آموزش های عمومی که درباری تمام زیر موضوع اصلی توضیح میده و آدمو تو اطلاعات شیر فهم می کنه این آموزش ها هم مثل بقیه عالی عالی کاش از این استاد های با وفا زیاد بشود ممنون از تیم تابلرن خداپشت تون باشه:)

محمد رجب زاده

سلام آموزش عالی بود ولی روی اندروید استودیو خیلی راحت تره

pouyaza

سلام لینک دانلودش خراب شده

sipher

یونس جان خیلی خیلی خوشحالم که برگشتی سپاس فراوان بابت آموزش های ناب و با ارزش تون

یونس قربانی (مدرس)

ممنونم از لطفت دوست عزیز

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی