اطلاعات دوره
آموزش طراحی کنترلرهای مدل داخلی IMC با متلب MATLAB
مسیر آموزشی

آموزش طراحی کنترلرهای مدل داخلی IMC با متلب MATLAB

469,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.2/5
وضعیت قیمت: 469,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:5 نظر4.8
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:امید زندی4.6
  • زمان:3 ساعت و 32 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

کنترلر مدل داخلی (Internal Model Control) اساس بسیاری از الگوریتم های طراحی کنترل مدرن به شمار می رود. کاربرد این علم در طراحی کنترلرهای تناسبی – مشتقی – انتگرالی برای سیستم های تک ورودی – تک خروجی و همین طور طراحی کنترلر پیش بین اسمیت است که به وفور در صنایع مختلف استفاده می شوند. هدف این فرادرس آموزش الگوریتمی جهت طراحی کنترلرهای پارامتری برای رعایت ملاحظات پایه ای و عملی کنترلر با استفاده از متلب است.
دوره آموزش طراحی کنترلرهای مدل داخلی IMC با متلب MATLAB دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.2 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 3 ساعت و 32 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط امید زندی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 469,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش طراحی کنترلرهای مدل داخلی IMC با متلب MATLAB را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های سایر زبان‌های برنامه نویسی سراسر اینترنت را در صفحه سایر زبان‌های برنامه نویسی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

شهاب

آموزش کامل و جامع بود. حتی من یه پروژه هم با این آموزش انجام دادم.

حمید

خیلی خوب بود. کاملا نیاز من رو برطرف کرد.

سارا

بسیار آموزش خوبی است. آقای زندی عالی تدریس می کنند. اما لطفا منبع رو هم معرفی کنید.

حامد صادقی پور

روش طراحی کنترلر خیلی جالب و ساده است و با این حال در مسائل عملی کاربرد زیادی دارد و مقدمه ای برای یادگیری کنترل پیش بین مدل می باشد. من از این آموزش استفاده کرده ام و مدرس بخوبی توانسته است مفاهیم پایه ای کنترل مدل داخلی را بیان کند، تنها نقطه ضعف ایشان سرعت بالای بیان ایشان می باشد که اگر با تامل بیشتری همراه بود آموزش عالی تر می شد. با تشکر.

عماد مقنی

گزینه مناسبی برای تکمیل مباحت کنترل خطی می باشد. سختی های طراحی کنترلر در درس کنترل خطی با این روش برطرف می شود. ممنون از آموزش های مفید فرادرس.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی