اطلاعات دوره
آموزش مبانی سروو موتور و سروو درایو
مسیر آموزشی

آموزش مبانی سروو موتور و سروو درایو

499,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.2
وضعیت قیمت: 499,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:5 نظر4.8
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:محسن علی اکبرلو4.8
  • زمان:3 ساعت و 42 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

سروو موتورها از خانواده موتورهای سنکرون مغناطیس دائم هستند و به عنوان موتور کنترلی نیز شناخته می‌شوند. این نوع موتورها به خاطر قابلیت‌های مختلف و منحصر به فرد خود در دو دهه اخیر جای بیشتر موتورهای کلاسیک را در صنایع گوناگون گرفته‌اند و به یکی از مشخصه‌های سیستم‌های کنترل مدرن تبدیل شده‌اند. کاهش مصرف انرژی، کنترل‌پذیری بالا، کنترل موقعیت سرعت و گشتاور و داشتن انواع فیلترها جهت حذف نویزهای مختلف، از دلایل استفاده از سرووها در سیستم‌های محرک و نیز قابلیت ارتباط با انواع کنترلرها مهر تاییدی بر استفاده همه‌جانبه و روزافزون از این نوع موتورها است. در این آموزش به بررسی ساختار و عملکرد سروو موتور و سروو درایو پرداخته شده است و با قسمت‌های مختلف این تجهیز مدرن مورد استفاده در صنایع مختلف آشنا می‌شوید. همچنین بررسی رفتارهای سیستم محرک نیز از نکته‌های جالب توجه در این آموزش و بررسی انواع کاربردها به تفکیک مد کنترلی و پرداختن به انواع خطاهای موجود در سرووها از بخش‌های دیگر این آموزش است.
دوره آموزش مبانی سروو موتور و سروو درایو دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.2 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 3 ساعت و 42 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط محسن علی اکبرلو مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 499,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش مبانی سروو موتور و سروو درایو را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های رباتیک سراسر اینترنت را در صفحه رباتیک در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

مهدی

من تو دوران کرونا این آموزش رو تهیه کردم، همه چی مجازی بود و من وقتی این آموزش رو تهیه کردم، تونستم نمره ی خوبی رو تو دانشگاه بگیرم.

محمدکاظم

بسیار عالی و کاربردی

آریا

آموزش رو مشاهده کردم خیلی خوب بود؛ یه سری اطلاعات اولیه داشت که به کارم اومد.

شهاب

خیلی آموزش خوبی بود، مطالعه کردم، برای رشته فنی مطالبی مدنظرم بود که کارم رو راه انداخت.

بهزاد

مدرس که خیلی مسلط هستن و مطالب کاربردی و مفید بود برای من.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی