اطلاعات دوره
آموزش سیستم های ﻛﻨﺘﺮل ﭘﻴﺸﺮﻓﺘﻪ یا ﻛﻨﺘﺮل ﻣﺪرن
مسیر آموزشی

آموزش سیستم های ﻛﻨﺘﺮل ﭘﻴﺸﺮﻓﺘﻪ یا ﻛﻨﺘﺮل ﻣﺪرن

399,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.2
وضعیت قیمت: 399,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:4 نظر3.8
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:عقیل احمدی3.8
  • زمان:4 ساعت و 27 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

این آموزش با بیان مقدمات و پرداختن به مفاهیم اساسی جبر خطی به عنوان ابزار ریاضی شروع می‌شود و در ادامه به معرفی فضای حالت می‌پردازد. بحث‌های مرتبط با تبدیل نمایش تابع تبدیل به فضای حالت، مفاهیم و تعاریف پایداری مورد بررسی قرار می‌گیرد و در خصوص مباحث بسیار مهم کنترل‌پذیری، رویت‌پذیری، رویتگر، گمارش دلخواه قطب‌ها و جزئیات مرتبط با آن‌ها صحبت می‌شود و در انتهای کار مروری بر مفاهیم اساسی کنترل بهینه صورت می‌گیرد. مخاطب در انتهای آموزش ضمن آشنایی با مفاهیم مهم، تحلیل و طراحی کنترل‌کننده با استفاده از فضای حالت را یاد می‌گیرد.
دوره آموزش سیستم های ﻛﻨﺘﺮل ﭘﻴﺸﺮﻓﺘﻪ یا ﻛﻨﺘﺮل ﻣﺪرن دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.2 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 4 ساعت و 27 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط عقیل احمدی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 399,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش سیستم های ﻛﻨﺘﺮل ﭘﻴﺸﺮﻓﺘﻪ یا ﻛﻨﺘﺮل ﻣﺪرن را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های مدرسه و دانشگاه سراسر اینترنت را در صفحه مدرسه و دانشگاه در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

محمد حسين

مدرس مسلط به درس و دارای بیان بسیار شیوا هستند. با توجه به اینکه این فرادرس رو برای مرور مطالب مقطع کارشناسی استفاده کردم، با توجه به سرعت ارائه مطالب کاملاً راضی کننده بود.

احمد

با سلام؛ تدریس بسیار عالی و روان و کامل بود خیلی استفاده کردم و از تدریس لذت بردم. ممنون از فرادرس و استاد احمدی.

سیاوش

کلی است، برای امتحان مناسب نیست.

Mee Naa

با سپاس از فرادرس، يك آموزش خوب براي كنترل مدرن نياز داشتيم.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی