اطلاعات دوره
آموزش پروپوزال نویسی برای دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری – ویژه رشته های علوم انسانی
مسیر آموزشی

آموزش پروپوزال نویسی برای دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری – ویژه رشته های علوم انسانی

449,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.5/5
وضعیت قیمت: 449,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:38 نظر4.2
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:دکتر محمد فروهر4.6
  • زمان:3 ساعت و 46 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

پروپوزال نویسی، هم یک دانش و هم یک مهارت و البته یک هنر است. دانش پروپوزال نویسی مستلزم دریافت آموزش و کسب مهارت و هنرمندی در نگارش آن نیز، مستلزم کسب تجربه و ورود عملی به آن است. با توجه به این که اخذ مدرک تحصیلی در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری و در برخی از رشته ها در مقطع کارشناسی مستلزم نگارش پایان نامه است و قبل از نگارش پایان نامه نیز نگارش پروپوزال نیاز است، در این فرادرس، به آموزش پروپوزال نویسی پرداخته شده است.
دوره آموزش پروپوزال نویسی برای دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری – ویژه رشته های علوم انسانی دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 3 ساعت و 46 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط دکتر محمد فروهر مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 449,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش پروپوزال نویسی برای دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری – ویژه رشته های علوم انسانی را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های پایه‌های تحصیلی و کنکور سراسر اینترنت را در صفحه پایه‌های تحصیلی و کنکور در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

سروش

آموزش جالب و خوبیه. من و راضی کرد.

سروش

برای پایان نامه ام لازم داشتم، آموزش جامع بود اما بهتر بود که آپدیت بشه. تشکر.

محمدرسول

تسلط مدرس و همچنین کیفیت آموزش از نظر صدا و تصویر خوب بود.

علی

برای پروپوزالم این آموزش را تهیه کرده بودم که خیلی کاربردی بود و خیلی بهم کمک کرد، ممنون از فرادرس بابت مطالب عالی و مفید.

فاطمه

خوب نبود به خصوص قسمت آخرش که از روی مقاله ها میخونن. اصلا جالب نیست می تونست خلاقانه تر باشد.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی