اطلاعات دوره
آموزش آشنایی با نشریات ISI و نظام JCR و اسکوپوس Scopus
مسیر آموزشی

آموزش آشنایی با نشریات ISI و نظام JCR و اسکوپوس Scopus

139,000 تومان

بررسی کامل دوره

4ranking course dorebin logoامتیاز نهایی
وضعیت قیمت: 139,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

در این فرادرس روش های شناخت مجلات معتبر آی اس آی و نیز مجلات اسکوپوس و به طور کلی معیارهای شناخت نشریات معتبر از نامعتبر در سطح بین المللی آموزش داده می شود. به دلیل این که منبع موثقی در این زمینه وجود ندارد، نشر این آموزش از سوی فرادرس می تواند بسیاری از پژوهشگران را به هنگام نشر آثار خود راهنمایی نماید تا در دام مجلات تقلبی نیافتند. این آموزش به خصوص برای اساتید دانشگاه و دانشجویان تحصیلات تکمیلی و نیز بخش های معاونت پژوهشی در دانشگاه به منظور رتبه بندی مقالات افراد کمک خواهد کرد.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

عبدالکریم

مدرس بسیار بسیار خوش صحبت بودن و نحوه انتقال مطالبشون عالی بود.

محمد

بنده دانشجوی دکتری هستم، از سایت ها و نشریات زیادی استفاده می کنم و با بعضی هاشون اصلا آشنایی نداشتم؛ دوره هایی که از فرادرس دیدم (مثلا همین آموزش) خیلی بهم کمک کردند. این آموزش هم با اینکه کوتاهه ولی خیلی عالیه، خیلی ازش استفاده کردم. تشکر میکنم از سایت خیلی خیلی خوبتون که هیچ نقصی ندارد. هر آموزشی که در رشته مکانیک خواستم رو تونستم از فرادرس بگیرم و استفاده کنم.

مژده

اموزش واضح و خوبی بود. ممنون

علی نظری

آموزش خوبی بود ولی بهتر بود خانم دکتر بصورت عملی کار را انجام می دادند و فقط بصورت پاورپوینت و پی دی اف نباشه. بهتر بود وارد بصورت عملی وارد سایت میشدن و نشون میدادن کدوم مجله واقعا علمیه و کدوم یکی جعلیه. بازم ممنون از فرادرس و خانم دکتر

پویان

تدریس روان و جامع اصول پایه، ممنونم

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی