اطلاعات دوره
آموزش کوئیکا برای سازماندهی مقالات – مطالعه و ساماندهی مطالب پژوهشی با Qiqqa
مسیر آموزشی

آموزش کوئیکا برای سازماندهی مقالات – مطالعه و ساماندهی مطالب پژوهشی با Qiqqa

449,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.3
وضعیت قیمت: 449,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

کوئیکا (Qiqqa) نرم‌افزاری است که به محققین کمک می‌کند تا فایل‌های زیادی را به خوبی مدیریت کنند. این نرم‌افزار فایل‌ها را می‌خواند، به صورت خودکار متا‌دیتای مقاله‌ها را پیدا می‌کند، نکته‌های مهم و برجسته را در مقاله‌ها مشخص می‌کند، حاشیه‌نویسی مقاله‌ها را انجام داده و در فیش‌برداری و استنادهی به محققین کمک می‌نماید.  این نرم‌افزار علاوه بر استفاده در کارهای تحقیقاتی، برای سازمان‌هایی که با انبوهی از فایل‌های PDF سر و کار دارند نیز، مناسب است. کسانی که با نرم‌افزارهای مدیریت منابع مانند اند‌نوت (EndNote) آشنا هستند، درمی‌یابند که مدیریت منابع، ساده‌ترین کاری است که کوئیکا می‌تواند انجام دهد.
دوره آموزش کوئیکا برای سازماندهی مقالات – مطالعه و ساماندهی مطالب پژوهشی با Qiqqa دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.3 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 3 ساعت و 4 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط دکتر سیده‌ محبوبه جمالی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 449,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش کوئیکا برای سازماندهی مقالات – مطالعه و ساماندهی مطالب پژوهشی با Qiqqa را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های کسب و کار سراسر اینترنت را در صفحه کسب و کار در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

امیر

سلام. من با زوترو کار کرده بودم دوست داشتم کار با کوئیکا رو هم ببینم، یکی از مشکلات کوئیکا اینه که یه سری از امکانات که برای مقاله های لاتین داره رو تو مقاله های فارسی نداره ولی در کل از کوئیکا خوشم اومد.

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی