اطلاعات دوره
آموزش اکسل Microsoft Office Excel 2016
مسیر آموزشی

آموزش اکسل Microsoft Office Excel 2016

499,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.6/5
وضعیت قیمت: 499,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

اکسل یک برنامه صفحه گسترده الکترونیکی است. این نرم افزار قدرتمند برای محاسبه، ذخیره، تجزیه و تحلیل علمی و آماری و مدیریت و تحلیل داده ها بکار می رود. یکی از مزایای این نرم افزار استفاده از آن به عنوان یک نرم افزار پایگاه مدیریت داده ها است. اکسل با توجه به گستردگی ابزارهای گنجانده شده در آن، در تمام حوزه های کاری که به نوعی با دسته بندی و تحلیل داده ها، بانک های اطلاعاتی یا گزارش گیری سر و کار دارند، کاربرد دارد.
دوره آموزش اکسل Microsoft Office Excel 2016 دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.6 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 9 ساعت و 11 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط دکتر آزاده سهرابی نژاد مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 499,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش اکسل Microsoft Office Excel 2016 را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های نرم افزار و ابزارها سراسر اینترنت را در صفحه نرم افزار و ابزارها در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

محمد

تدریس ایشان بسیار عالی بود ممنون

یلدا

عالی بود . سپاسگزارم

سینا

برای کارم گرفتم آکادمیک نمیخواستم استفاده کنم برای کارم که حسابداری هست خیلی ازش استفاده کردم.

مهدی

مدرس خیلی عالی توضیح دادن من نکته منفی ندیدم تو آموزش.

شریون

من خودم یکسری ضعف داشتم که با دیدنه این آموزش برطرف شد خوب بود.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی