اطلاعات دوره
دوره آموزش دیتابیس room
مسیر آموزشی

دوره آموزش دیتابیس room

رایگان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo3.2/5
وضعیت قیمت: رایگان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:0 نظر0
  • آموزشگاه:تاپ لرن4.5
  • مدرس:محمد رجب زاده2.9
  • زمان:5 ساعت و 25 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

دوره آموزش دیتابیس roomسلام دوستان پایگاه داده روم یکی از کامپونت های ارائه شده توسط گوگل در پکیج "جت پک" است این کامپوننت به صورت مستقیم روی sqlite اجرا شده و برنامه نویس را از نوشتن کد های اضافه قبلی برای برقراری ارتباط با پایگاه داده sqlite راحت میکند ، این کامپوننت یکی از کامپوننت های حیاتی برای معماری mvvm محسوب می شود.ما در این دوره قصد داریم با هم دیگه چهار عمل اصلی پایگاه داده رو یعنی select , insert , update , delete رو باهم کار کنیم و درنهایت به عنوان پروژه عملی این دوره یک دفترچه تلفن و دفترچه یادداشت درست با این کامپوننت محبوب درست کنیم.بیاید شروع کنیم ... 
دوره دوره آموزش دیتابیس room دوره‌ای با امتیاز نهایی 3.2 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 5 ساعت و 25 دقیقه می‌باشد که در تاپ لرن توسط محمد رجب زاده مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور رایگان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره دوره آموزش دیتابیس room را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های فناوری و علوم کامپیوتر سراسر اینترنت را در صفحه فناوری و علوم کامپیوتر در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

majidavarede

کل فیلم ها رو میشه داخل نمی ساعت توضیح داد بیان بسیار بد کیفیت تدریس بسیار پایین به نظرم اصلا نحوه تدریس مناسب نیست

xmanxmanxman

با تشکر فراوان از شما استاد گرامی اگر برایتان مقدور است لطفا یک آموزش در باره نحوه استفاده از دیتابیس آماده در ادامه این آموزش دیتابیس روم قرار دهید خیلی ممنون

محمد رجب زاده (مدرس)

با عرض سلام پیشنهادتون رو حتما بررسی میکنم

xmanxmanxman

دستت درد نکنه گل کاشتی استاد عزیز

Talion Ranger

سلام استاد ببخشید من 3 تا سوال داشتم 1_این زبان room از زامارین پشتیبانی میکند؟ 2_بنطر شما زبان room بهتره یا realm؟ منطورم از بهتر بودن همون ارسال اطلاعات و امنیت و...هستش 3_من ی جا خوندم دیتابیس روم خیلی با امینت هستش و میتونیم رمزگذاری کنیم من نفهمیدم یعنی میتونیم براش رمز بزاریم و برای بعدا کسی خواست استفاده کنه باید رمز بزنه؟

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی