اطلاعات دوره
آموزش فتوشاپ – ابزار سه بعدی Photoshop
مسیر آموزشی

آموزش فتوشاپ – ابزار سه بعدی Photoshop

399,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.7/5
وضعیت قیمت: 399,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:13 نظر4.6
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:محمد نسیمی فر4.5
  • زمان:4 ساعت و 45 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

در این آموزش ویدئویی، تمام امکانات سه بعدی در نرم افزار فتوشاپ را بررسی خواهیم کرد. علاوه بر این که در نرم افزار فتوشاپ مدل های سه بعدی ایجاد می کنیم، به شما آموزش خواهیم داد که چگونه مدل های سه بعدی را از نرم افزارهای دیگر و یا حتی از اینترنت وارد فتوشاپ کنید تا در طراحی از آن ها استفاده کنید. همچنین تمام مباحث مربوط به نورپردازی، دوربین ها، مواد، بافت دهی و … را با هم بررسی می کنیم تا مدل های سه بعدی را زنده تر نشان دهیم تا به بهترین شکل در کنار اجزای دیگر تصویر قرار بگیرند.
دوره آموزش فتوشاپ – ابزار سه بعدی Photoshop دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.7 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 4 ساعت و 45 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط محمد نسیمی فر مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 399,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش فتوشاپ – ابزار سه بعدی Photoshop را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های گرافیک سراسر اینترنت را در صفحه گرافیک در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

رضا

آموزش مفید بود و مطالب خوبی را ارائه کرده بودند.

سید مهدی

نصفه دیدم اما آموزش خوبی بود و کیفیت خوبی هم داشت، تسلط مدرس هم خوب بود.

ریحانه

سلام برای شروع کار با ابزارهای فتوشاپ خوبه و برای من که اصلا آشنایی نداشتم خیلی مفید و کاربردی بود. ممنون از آموزشهای خوبتون

عادله

مطالب گفته شده مناسب و با کیفیت امیدوارم مطالب پیشرفته تری روی سایت قرار بدید.

mnayeb

خیلی مفید و جامع بود

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی